Zasilacze ściemnialne

Zasilacze ściemnialne

Zasilacze ściemnialne LED to idealne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na precyzyjnym regulowaniu poziomu jasności w pomieszczeniach. To urządzenia zasilające z wbudowanymi ściemniaczami, dzięki którym można sterować natężeniem światła taśm ledowych i innych źródeł oświetlenia tego typu. 

Oferujemy zasilacze ze ściemniaczami LED od renomowanych producentów, w tym przede wszystkim od firmy OSRAM, czyli lidera w branży oświetleniowej. Stawiamy na najwyższą jakość każdego produktu, dlatego możesz mieć pewność, że wybierasz rozsądnie.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
 1. Zasilacz Halogenowy Regulator Fazowy Ściemniacz Fazowy 50-225W 11.6-11.7V OSRAM HTL Compact
  - 6% 167,54 zł Special Price 157,42 zł
  Wysyłka w 7 dni
  Ponad 100 szt.
 2. Zasilacz Halogenowy Transformator Elektroniczny AC 35-105W 12V ET-PARROT OSRAM
  - 16% 41,78 zł Special Price 35,09 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
na stronę

Zasilacze ściemnialne LED – w trosce o bezpieczeństwo

Każdy zasilacz LED ze ściemniaczem został wyposażony w zabezpieczenia, które czuwają nad bezpieczeństwem instalacji. Mowa przede wszystkim o ochronie przed:

 • zwarciem,
 • przegrzaniem,
 • przeciążeniem,
 • przepięciem.

Zabezpieczenia zastosowanie w tych zasilaczach są odwracalne, to znaczy, że po ich uruchomieniu, można wrócić do poprzednich ustawień – nie ma konieczności wymiany urządzenia na nowe. 

Zastosowanie zasilaczy ze ściemniaczem LED 

Zasilacze ściemnialne LED to urządzenia o szerokim zakresie zastosowań. Świetnie sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i w wielu innych obiektach. Mogą pełnić funkcję użytkową, ale również dekoracyjną lub akcentującą dany punkt przestrzeni.

Zasilacze ściemnialne LED można wykorzystać w:

 • pomieszczeniach handlowych,
 • na wystawach,
 • w recepcjach i poczekalniach,
 • w salach konferencyjnych,
 • w pomieszczeniach mieszkalnych,
 • w korytarzach.

Możesz zatem stworzyć dowolną aranżację świetlną niemal w każdym miejscu – zasilacze LED ze ściemniaczem pozwolą Ci uzyskać dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz.

Przejrzyj dostępny asortyment i dobierz zasilacz ściemnialny LED, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Do wyboru masz urządzenia o różnej mocy i napięciu. Możesz także zdecydować się na wariant fazowy lub elektroniczny.

W naszej ofercie znajdziesz również zasilacze hermetyczne. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci w dokonaniu udanego zakupu.