Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gniazda zdalnie sterowane

( ilość produktów: 30 )
SMART+ gniazdka i akcesoria
HUE gniazdka i akcesoria
TUYA gniazdka i akcesoria
Calex gniazdka i akcesoria
Spectrum gniazdka i akcesoria

Inteligentne gniazdka umożliwiają zdalną obsługę każdego podłączonego do nich urządzenia za pomocą telefonu lub prostych poleceń głosowych. Wystarczy pobrać dedykowaną aplikację na smartfon lub inne urządzenie mobilne, żeby włączyć lub wyłączyć toster, przyciemnić lampkę stołową czy zaprogramować ekspres do kawy. Inteligentne gniazdka zapewniają maksymalnie wygodną i prostą obsługę oświetlenia oraz urządzeń RTV i AGD, a do tego świetną zabawę. Dzięki wbudowanemu modułowi wi-fi gniazdka można łączyć w dowolne grupy, tak żeby kontrolować pracę kilku wybranych urządzeń jednocześnie nawet podczas nieobecności użytkowników.

Zdalne Sterowanie na Wyciągnięcie Ręki

Odkryj wygodę i efektywność przy pomocy gniazd SMART. Nasza oferta obejmuje gniazda, które umożliwiają zdalne sterowanie urządzeniami elektrycznymi, co sprawia, że zarządzanie oświetleniem czy sprzętem w Twoim domu staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Rozwiązania SMART w Twoim Domu z LEDDO

Nasze gniazda zdalnie sterowane pozwalają na zdalne włączanie i wyłączanie podłączonych urządzeń za pomocą pilota lub smartfona i dodatkowo monitorują pobór oraz zużycie prądu przez urządzenia. To nie tylko oszczędność energii, ale także wygoda i bezpieczeństwo. Bez względu na to, czy chcesz sterować oświetleniem, sprzętem audio czy innymi urządzeniami, nasza oferta inteligentnych gniazd dostarcza nowoczesnych rozwiązań do Twojego domu. Odkryj, jak gniazda zdalnie sterowane na Leddo.pl mogą uczynić Twoje życie bardziej komfortowym i zautomatyzowanym.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel