Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Materiały izolacyjne

( ilość produktów: 31 )
Mufy kablowe
Taśmy izolacyjne

Musisz wiedzieć, że materiały izolacyjne są niesamowitym rozwiązaniem z zakresu zachowywania niezawodności oraz ochrony elementów należących do instalacji elektrycznej. Najpopularniejszymi produktami są rurki termokurczliwe oraz specjalne puszki żelowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich zastosowaniu oraz zaletach, zapoznaj się koniecznie z poniższym tekstem!

Rola materiałów izolacyjnych w instalacjach elektrycznych

W ofercie naszego sklepu możesz spotkać rurki termokurczliwe oraz puszki żelowe. W kontekście tych pierwszych musisz wiedzieć, że są one od dawna nieodłącznym elementem w produkcji kabli. Ich główną zaletą jest możliwość kurczenia się pod wpływem ciepła, co pozwala z kolei na szczelne otoczenie kabli. Jeśli chcesz zadbać o najwyższą jakość izolacji oraz ochrony przed wilgocią lub zanieczyszczeniami, koniecznie zastanów się nad zakupem tego produktu. Z kolei puszki żelowe są stosunkowo nowym rozwiązaniem w dziedzinie izolowania elementów elektrycznych. Z wyglądu przypominają zwykłą puszkę elektryczną, lecz w środku posiadają specjalny żel, który chroni kable przed różnymi zagrożeniami. Żel w puszkach jest doskonale uszczelnionym, co sprawia, że znajdują szerokie zastosowanie w miejscach na przestrzeniach zewnętrznych, takich jak: fasady domów, altanki ogrodowe, czy tarasy. 

Materiały izolacyjne w ofercie Leddo

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktową, obejmującą oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie zewnętrze, a także akcesoria z zakresu smart home. Materiały izolacyjne są ważnym elementem instalacji elektrycznej, jak również późniejszych jej modernizacji lub napraw. Pamiętaj jednak, że praca z instalacją elektryczną wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności. Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie posiadasz wystarczających informacji, poproś o pomoc specjalistę. W przypadku pytań odnośnie naszych materiałów izolacyjnych możesz skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, który postara się rozwiać wszelkie wątpliwości!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel