Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Słupki oświetleniowe

( ilość produktów: 661 )
Słupki ogrodowe
Słupki z czujnikiem
Słupki solarne
Latarnie ogrodowe

Chcesz doświetlić ogród przy domu, trawnik albo chodnik prowadzący do wejścia do domu lub garażu? W tej roli doskonale sprawdzają się słupki oświetleniowe ogrodowe naziemne, które znajdziesz w ofercie naszego e-sklepu. Pamiętaj: dobierając oświetlenie zewnętrzne, warto postawić na produkty przeznaczone do montażu poza budynkami. Lampy na nieosłoniętym terenie są narażone na działanie wilgoci, promieniowania UV, wysokich i niskich temperatur, a także na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego – w trosce o własne bezpieczeństwo oraz o skuteczność działania oświetlenia – sięgnij po produkty wysokiej klasy z naszego asortymentu.

Jakie słupki oświetleniowe zewnętrzne oferujemy?

Wszystkie słupki oświetleniowe zewnętrzne z naszego asortymentu to produkty z najwyższej półki – pochodzą od sprawdzonych producentów i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz jakości. Te lampy stojące ogrodowe są:

  • wodoszczelne i zabezpieczone przed kurzem – nie ulegną zawilgoceniu ani nie uszkodzą się w wyniku zanieczyszczenia wnętrza,
  • odporne na działanie niskich oraz wysokich temperatur – będą zapewniać oświetlenie w najgorętsze dni lata oraz w mroźne zimy,
  • łatwe do zamontowania – każdy produkt ma prostą instrukcję montażu, dzięki której zainstalujesz go także samodzielnie.

Zapewniamy także szeroki wybór wzorów stojącego oświetlenia ogrodowego. Możesz sięgnąć po lampy ogrodowe naziemne:

  • stylu klasycznym i retro – np. w kształcie eleganckich latarenek, także z metalu z efektem patyny,
  • minimalistyczne oświetlenie, które nada klimatu nowoczesnym posesjom,
  • kwadratowe lampy, które pozwolą stworzyć designerskie otoczenie,
  • wbijane halogeny, dzięki którym uzyskasz dobrze skupione strumienie światła i np. podświetlisz elewację lub ogrodzenie,
  • reflektory wbijane do gruntu – szybkie do zamontowania, a zarazem bardzo modne.

Sprawdź również lampy, w których można zamontować żarówki LED świecące we wszystkich kolorach RGB. Dzięki nim stworzysz na posesji wyjątkową świetlną scenerię. Mogą np. zastąpić zewnętrzne lampki choinkowe w okresie świątecznym.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej lampy do ogrodu, skontaktuj się z naszymi doradcami. Uzyskasz profesjonalne porady w zakresie techniki oraz estetyki. Dzięki temu zamówisz lampy i oprawy, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Sprawdź kategorie lamp solarnych, opraw elewacyjnych, lamp naziemnych. Zapraszamy do współpracy!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel