Moduły LED Insert

Moduły LED czyli wkłady z diodami do opraw LED to energooszczędne źródło światła o przedłużonej żywotności. Doskonale sprawdzi się w każdej nowoczesnej stylizacji wnętrz, zarówno jako oświetlenie główne (np. zamontowane w podwieszanych sufitach), jak i miejscowe, podświetlające wybrany obszar w pomieszczeniu. Za względu na niewielki rozmiar, moduły LED są uniwersalne i dają praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, ale także na tarasie lub balkonie. Są wytrzymałe, odporne na wstrząsy i zmienne temperatury.

Oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych takie rozwiązanie jest też bardzo ekonomiczne. Diody LED zużywają znacznie mniej energii (do 90%) i nie trzeba ich wymieniać tak często jak w przypadku tradycyjnych żarówek. Świecą wysokiej jakości intensywnym światłem, nie męczą oczu i dobrze oddają kolory.

W naszej ofercie znajdą Państwo energooszczędne wkłady do opraw LED INSERT znanych i cenionych marek. To produkty o bardzo dobrych parametrach świetlnych i wyjątkowo długiej żywotności (nawet do 30 lat!).

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek rosnący
na stronę