Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Moduły LED insert

( ilość produktów: 14 )

Moduły LED czyli wkłady z diodami do opraw LED to energooszczędne źródło światła o przedłużonej żywotności. Doskonale sprawdzi się w każdej nowoczesnej stylizacji wnętrz, zarówno jako oświetlenie główne (np. zamontowane w podwieszanych sufitach), jak i miejscowe, podświetlające wybrany obszar w pomieszczeniu. Za względu na niewielki rozmiar, moduły LED są uniwersalne i dają praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, ale także na tarasie lub balkonie. Są wytrzymałe, odporne na wstrząsy i zmienne temperatury.

Oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych takie rozwiązanie jest też bardzo ekonomiczne. Diody LED zużywają znacznie mniej energii (do 90%) i nie trzeba ich wymieniać tak często jak w przypadku tradycyjnych żarówek. Świecą wysokiej jakości intensywnym światłem, nie męczą oczu i dobrze oddają kolory.

W naszej ofercie znajdą Państwo energooszczędne wkłady do opraw LED Insert znanych i cenionych marek. To produkty o bardzo dobrych parametrach świetlnych i wyjątkowo długiej żywotności (nawet do 30 lat!).

Wszechstronne zastosowanie

Moduły LED insert mogą być używane w różnych celach i miejscach. Mogą być zamontowane w meblach, gablotach, wystawach, dekoracjach wnętrz, reklamach, oraz wielu innych miejscach, gdzie efektowne oświetlenie jest pożądane. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i elastyczności, moduły LED insert pozwalają na tworzenie niezwykłych i unikalnych efektów świetlnych.

Niskie zużycie energii

Moduły LED insert są energooszczędne i charakteryzują się niskim zużyciem energii. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii LED, zapewniają one efektywne oświetlenie przy minimalnym zużyciu prądu. To oznacza niższe rachunki za energię elektryczną oraz mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Długotrwała żywotność

Moduły LED insert mają długotrwałą żywotność, co oznacza, że można cieszyć się ich oświetleniem przez długi czas bez konieczności częstej wymiany. Typowa żywotność modułów LED insert wynosi kilka do kilkunastu tysięcy godzin, co zapewnia długotrwałe i niezawodne oświetlenie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel