DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy sufitowe

( ilość produktów: 775 )

Lampy sufitowe odgrywają istotną rolę prawie w każdym pomieszczeniu. Planując oświetlenie w swoim domu zwykle zaczynamy od głównej lampy, która dostarczy oświetlanemu miejscu podstawową jasność. Istotne jest aby lampa była odpowiednio dobrana do rodzaju i przeznaczenia pomieszczenia. W Leddo.pl znaleźć można szeroki wybór lamp sufitowych sprzedawanych ze zintegrowanym źródłem światła LED jak i bez zintegrowanego światła, do których można dobrać żarówki o dowolnej mocy i barwie.

Jak dobrze zamontować lampę sufitową?

Ilość dostępnych serii i wzorów lamp sufitowych na rynku może wydawać się przytłaczająca i tak naprawdę w głównej mierze montaż zależy od modelu danej lampy. Większość z oferowanych przez nas opraw jest prosta i schematyczna w montażu, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze można skorzystać z dołączanej do każdej lampy sufitowej LED znajdującej się w pudełku instrukcji obsługi, która w jasny sposób opisuje, w jaki sposób uporać się z tym zadaniem. W przypadku dodatkowych pytań mogą również skontaktować się Państwo z działem technicznym Leddo.pl, który z pewnością udzieli pomocy dotyczącej przeznaczenia lub montażu.

Jaką lampę sufitową LED wybrać?

Tak naprawdę trudno określić ile światła potrzeba do oświetlenia pomieszczenia, gdyż potrzebna ilość światła uzależniona jest przede wszystkim od wielkości i przeznaczenia oświetlanej przestrzeni. Aby poprawnie oświetlić dane miejsce, należy zastanowić się, do czego będzie ono wykorzystywane. W przypadku małych pomieszczeń sugerujemy stosowanie lamp sufitowe z pojedynczym źródłem światła o niedużej mocy, tak by uniknąć efektu olśnienia. Natomiast w dużych pomieszczeniach idealnie sprawdzą się lampy sufitowe na kilka punktów świetlnych, w których możemy zamontować nawet 5 żarówek LED jednocześnie. W przypadku zintegrowanych opraw należy wybierać te o dużej mocy strumienia świetlnego.

Zobacz także lampy wiszące dostępne w naszej ofercie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel