Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piecyki olejowe

( ilość produktów: 6 )

Pokojowe piecyki olejowe to skuteczne rozwiązanie, jeśli chcesz ogrzać niewielkie pomieszczenie. Piecyki olejowe elektryczne wystarczy podpiąć do gniazdka, aby już po kilkunastu minutach zaczęły działać z pełną wydajnością, dostarczając przyjemne ciepło. Piecyki olejowe do ogrzewania są dostępne w różnych wariantach. W naszej ofercie znajdziesz między innymi urządzenia:

  • 7-żebrowe,
  • 9-żebrowe,
  • 11-żebrowe.

Piecyk olejowy idealny do pomieszczenia

Warto dopasować wielkość piecyka olejowego do kubatury pomieszczenia, aby osiągnąć optymalną wydajność ogrzewania. Pokojowe piecyki olejowe sprawdzą się idealnie w domkach letniskowych, punktach usługowych, ale nie tylko. Mogą stanowić także wsparcie dla innych form ogrzewania, jeśli użytkownikowi zależy na zapewnieniu wyższej temperatury w danym pomieszczeniu. Nowoczesne elektryczne piecyki olejowe działają wydajnie i oszczędnie. Nie musisz zatem martwić się o wysokie rachunki za prąd. Każdy z piecykóww olejowych do ogrzewania jest wyposażony w termostat, dlatego możesz ustawić pożądaną temperaturę, a urządzenie samo wyłączy się po jej osiągnięciu. Dzięki temu nie musisz stale kontrolować działania grzejnika.

Piecyki olejowe do ogrzewania bezpieczeństwo przede wszystkim W przypadku elektrycznych urządzeń grzewczych, takich jak piecyki olejowe, bezpieczeństwo powinno zawsze stać na pierwszym miejscu. W celu ochrony użytkowników i instalacji elektrycznej każdy z oferowanych grzejników został wyposażony w zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także izolowane uchwyty, które chronią przed oparzeniem się oraz porażeniem prądem w razie awarii. Pokojowe piecyki olejowe to zatem urządzenia w pełni bezpieczne i przyjazne dla użytkowników.

Każdy produkt pochodzi od renomowanych producentów, dlatego masz gwarancję jego doskonałych parametrów, a także pierwszej klasy bezpieczeństwa. Olejowe piecyki elektryczne to niedrogie, ale bardzo skuteczne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się ciepłem w każdej sytuacji, także tam, gdzie instalacja konwencjonalnego systemu grzewczego jest niemożliwa. Polecamy sprawdzić również inne

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel