Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasilacze modułowe do taśm LED i żarówek

( ilość produktów: 70 )

Zasilacze modułowe to niewielkich wymiarów wyposażenie. Mają one wyjątkowo uniwersalne zastosowanie. Jednym z nich jest wykorzystanie w przypadku nowoczesnych systemów oświetlenia. Ich zadaniem jest zasilanie sprzętu, który korzysta z niskiego napięcia - standardowo do 12V, chociaż dostępne są także zasilacze modułowe, które sprawdzają się w przypadku urządzeń, gdzie napięcie wynosi 24V.

Zasilacze modułowe dostępne w naszej ofercie to elementy, które zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Dzięki temu są one wyjątkowo wytrzymałe przez długi czas. Najlepsze zasilacze modułowe LED działają nawet przez 35000 godzin, co jest imponującym wynikiem. Tym, co je wyróżnia, jest także kompaktowy rozmiar. Bez problemu więc można wykorzystać je tam, gdzie dostępne jest niewielkie miejsca. Co więcej, każde tego typu wyposażenie ma specjalne systemy zabezpieczające. To sprawia, że nie musisz obawiać się przegrzania, przeciążenia czy zwarcia. Ich jakość potwierdza natomiast kilkuletnia gwarancja, którą zapewnia producent.

Gdzie można wykorzystać zasilacze modułowe?

Zasilacze modułowe LED są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się nie tylko w domach, ale także pomieszczeniach biurowych. Coraz częściej na takie rozwiązanie stawiają również hotele, restauracje i kawiarnie. Dzięki nim można stworzyć ciekawie prezentujące się oświetlenie, które przyciąga uwagę.

Zasilacze modułowe wykorzystuje się w domu lub mieszkaniu i mogą one służyć do naświetlania elementów wnętrza, lub mebli. Szybka i prosta instalacja pozwoli Ci zamocować je w salonie, sypialni, przedpokoju, a nawet jadalni.

Chociaż zasilacze modułowe LED mają zbliżone działanie i parametry techniczne, to podczas ich wyboru warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, ponieważ poszczególne modele mają minimalne różnice. Najważniejszą kwestią w tym przypadku są wymiary, jakie mają te akcesoria. Zależnie od potrzeb można wybrać mniejsze lub większe warianty. Nie bez znaczenia jest również moc zasilacza oraz warunki, w których można go wykorzystać - tu ważny będzie zakres temperatur i poziom wilgotności. Można także uwzględnić, czy przedmiot został wyposażony w dodatkową obudowę, której wykorzystanie w niektórych sytuacjach może być istotne.

Sprawdź, również zasilacze hermetyczne dostępne w naszym sklepie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel