Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Latarenki, lampiony solarne i na baterie

( ilość produktów: 60 )

Dbanie o środowisko to konieczność, jak wiemy, okres letni wiąże się ze spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu, podczas odpoczynku, relaksu czy spotkań, organizowanych w ogrodzie doskonałym rozwiązaniem, które da nam światło, będzie oświetlenie solarne! Lampy wiszące i stojące solarne są ekologiczne, ponieważ wychwytują energię słoneczną i magazynują ją w akumulatorze, dzięki temu nie ponosimy dodatkowych nakładów finansowych.

Latarenki, lampiony solarne i na baterie - poznaj ich zalety

Dlaczego tak dużą popularnością cieszą się w ostatnich latach lampy solarne? Wiszące modele są wybierane głównie ze względu na znacznie ciekawszy wygląd niż tradycyjne lampy zasilane energią elektryczną. Lampy solarne wiszące do ogrodu to jednak nie tylko atrakcyjna dekoracja. Nasi klienci cenią te produkty m.in. za:

  • wysoką odporność na promieniowanie UV,
  • możliwość szybkiego demontażu,
  • zasilanie z odnawialnych źródeł energii,
  • wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne,
  • dostępność w różnych rozmiarach.

Lampy solarne wiszące - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Decydując się na wybór lamp solarnych do powieszenia w ogrodzie czy na balkonie, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów technicznych. Lampy ogrodowe solarne wiszące powinny być przede wszystkim odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dobrze, jeżeli produkty do zastosowania zewnętrznego mają oznaczenie IP44. W naszej ofercie dostępne są lampy, które są odporne na działanie temperatur z zakresu od -20°C do +40°C. Kluczową kwestią jest również sprawdzenie żywotności samej lampy. Może być ona podana w godzinach lub w cyklach, czyli w ilości włączeń.

Przy wyborze lamp solarnych warto zwrócić uwagę również na dodatkowe udogodnienia i ciekawe rozwiązania technologiczne. Wśród najpopularniejszych znajduje się m.in. komunikacja z wykorzystaniem Bluetooth czy możliwość zmiany koloru oświetlenia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel