Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki ściemnialne LED

( ilość produktów: 734 )

Wymiana starych żarówek na ściemnialne żarówki LED to prosty i wygodny sposób na stworzenie przytulnej atmosfery w pomieszczeniu. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie zależy nam na optymalnym dopasowaniu oświetlenia do indywidualnych potrzeb domowników: nastroju, pory dnia czy wykonywanej czynności. Wystarczy zmienić natężenie światła, żeby oglądanie filmu, czytanie książki lub kolacja ze znajomymi stały się jeszcze przyjemniejsze.

Zakup żarówek LED, pomimo że początkowo wiąże się z nieco większym wydatkiem niż tradycyjne żarówki, halogenowe czy wolframowe, długofalowo zdecydowanie bardziej się opłaca. Technologia w ściemnialnych żarówkach LED pozwala na zaoszczędzenie aż do 90% energii w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, a żarówki tego typu są bardziej wytrzymałe, wyjątkowo wydajne i ekologiczne. Ściemnialne LED-y odznaczają się też znacznie cichszą pracą od zwykłych żarówek ze ściemniaczem.

Jak działają ściemnialne żarówki LED?

Żarówki ściemnialne LED posiadają specjalną funkcję, która umożliwia regulację jasności światła. Dzieje się to dzięki odpowiedniemu sterownikowi, który reguluje natężenie prądu przepływającego przez diody LED w żarówce. W ten sposób możesz uzyskać pożądaną jasność i nastrój światła.

Zalety żarówek ściemnialnych LED:

  • Możliwość regulacji jasności światła
  • Niski pobór energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami
  • Długa żywotność, co oznacza, że wymienia się je rzadziej niż tradycyjne żarówki
  • Odporność na wstrząsy i wibracje
  • Bezpieczeństwo - nie nagrzewają się tak, jak tradycyjne żarówki, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko pożaru
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel