Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

HUE Zestawy startowe

( ilość produktów: 12 )

Pakiety startowe Philips Hue zawierają wszystko, czego potrzeba do zainstalowania Philips Hue w Twoim domu. Zestaw startowy składa się z przede wszystkim z mostka, przełącznika czyli bezprzewodowego włącznika, który służy również jako regulator natężenia światła i lamp LED. Ilość żarówek zależna jest od wybranego zestawu. Mostek Hue to najważniejsza część całej instalacji i jest on postrzegany jako serce systemu. Podłącza się go do Wi-Fi w Twoim domu.

Mostek czyli serce systemu Philips Hue

Korzystając z mostka, możesz także z łatwością kontrolować oświetlenie za pomocą aplikacji mobilnej. Sterowanie w ten sposób pozwoli Ci kontrolować nie tylko światła, gdy jesteś w domu, ale także kiedy jesteś poza nim. Do jednego mostka można podłączyć do 50 lamp Philips Hue, więc w przyszłości bez problemu możesz rozbudowywać swój osobisty system oświetleniowy o dodatkowe żarówki.

Bezprzewodowe włączanie i przyciemnianie oświetlenia

Nieodzownym elementem każdego zestawu startowego jest również Philips Hue Dimmer Switch, czyli tzw. przełącznik. Bezprzewodowy pilot o kompaktowych rozmiarach pozwoli Ci na zdalną kontrolę oświetlenia. Z jego pomocą z łatwością możesz włączyć, wyłączyć, przyciemnić lub rozjaśnić światło w pomieszczeniu. Regulator pozwala również na wybór dowolnej spośród zaprogramowanych scen światła.

Inteligentne żarówki Philips Hue

W zależności od wyboru w zestawach mogą pojawić się energooszczędne żarówki o oznaczeniu White, White Ambience lub White & Color Ambience dające wysokiej jakości światło białe, białe ambientowe lub światło RGB z możliwością dowolnego doboru barwy światła z palety 16 milionów kolorów. Dobieraj lampy w zależności od tego jaki efekt chcesz uzyskać.

Zestaw Hue - wszystko czego potrzebujesz

Decydując się na zakup zestawu startowego Hue w naszym sklepie otrzymują Państwo kompletny produkt, który po zainstalowaniu od razu gotowy jest do użycia. Wystarczy rozpakować z pudełka, podłączyć mostek do Internetu, a żarówki wkręcić do odpowiednich gniazd w oprawach i to wszystko. Przekonaj się sam jakie to proste.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel