Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatory

( ilość produktów: 27 )

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór baterii alkaicznych od najlepszych światowych producentów. Akumulatory to świetna alternatywa dla tradycyjnych baterii ,gdyż w przypadku rozładowania , nie trzeba wymieniać baterii lecz wystarczy je naładować, pozwolą na to specjalne ładowarki do akumulatorów, które znajdziecie państwo w naszej ofercie. Akumulatory marek Duracell, Toshiba, Kodak, Energizer i Maxell działają do 10 razy dłużej niż zwykłe baterie cynkowe AA (w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC).

Akumulatorki Duracell, które posłużą na lata

Czy wiesz, czym różnią się akumulatory Duracell od zwykłych baterii? Gdy ich moc się wyczerpie, nie utylizujesz ich, tylko podłączasz do ładowarki. Dzięki temu możesz ponownie wykorzystać produkt, a wycieczka do sklepu po nowe ogniwo będzie zbędna. Decydując się na akumulatorki Duracell, zyskujesz przedmiot o najlepszych cechach.

  • Możliwość ładowania nawet do 100 razy

Akumulatory Duracell posłużą Ci nawet przez 100 cyklów ładowania. Takie rozwiązanie pozwala na długotrwałe użytkowanie, bez obaw, że nagle pilot do telewizora czy myszka bezprzewodowa pozostaną bez zasilania.

  • Raz naładowany akumulator zachowuje swoją moc przez 12 miesięcy

Lubisz mieć zawsze dostępne w pełni naładowane akumulatory, dzięki czemu nagła przerwa w dostawie prądu Cię nie zaskoczy? Nieużywane akumulatory Duracell pozostają naładowane aż przez 12 miesięcy! Zachowanie takiego parametru jest możliwe dzięki technologii Duralock.

  • Wydajność

W przypadku wyboru akumulatora Duracell o pojemności 2500 MAH, producent obiecuje, że jego działanie po pełnym naładowaniu może wystarczyć nawet do 85 godzin pracy myszki bezprzewodowej czy 24 godziny nieprzerwanej gry na konsoli przenośnej.

  • Uniwersalność

W większości urządzeń, w których są stosowane baterie alkaliczne, możesz zastosować akumulatorki Duracell.

  • 3-letnia trwałość

Akumulatory Duracell możesz używać przez 3 lata bez obaw o utratę ich funkcjonalności.

Dzięki takim cechom wybór akumulatorów od Duracell jest bardzo korzystny!  Aby je naładować, możesz używać dowolnej ładowarki Ni-Mh.

Zapraszamy do zakupu akumulatorków Duracell! W naszym sklepie posiadamy również tradycyjne baterie Duracell.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel