DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oprawy podtynkowe

( ilość produktów: 793 )
Oprawy wpuszczane
Oprawy zintegrowane
Oprawy łazienkowe
Oprawy AR111

Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą na poszczególne lampy i oprawy podtynkowe. Do Waszej dyspozycji są produkty z takich rodzajów, jak oprawy z blachy, odlewu aluminium, szklane, a także panele i całe zestawy. W zależności od preferencji możecie dokonać ich oprawy na różne sposoby.

Lampy podtynkowe i ich zalety

Poza niewątpliwą zaletą, jaką jest ukrycie wszystkich elementów modułu oświetleniowego wewnątrz ściany czy sufitu,lampy podtynkowe wyróżniają się też znacznie większą trwałością i wytrzymałością również w trudnych warunkach otoczenia. Wynika to z faktu, że wszystkie wrażliwe elementy instalacji są odizolowane od środowiska. Każda oprawa podtynkowa z naszej oferty jest też wykonana z wytrzymałego materiału. Najczęściej jest to aluminium malowane proszkowo na kolor biały lub czarny, ale dostępne są też warianty w naturalnej barwie metalu czy patynowane.

Aluminiowe lampy podtynkowe są tłoczone z jednego kawałka materiału, dlatego są też odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zwłaszcza na odpadanie luźnych elementów. Starannie dopasowane żarówki tworzą z nimi integralną, szczelną całość, dzięki czemu wnętrze i detale instalacyjne są chronione przed wilgocią oraz pyłem.

Oświetlenie podtynkowe LED do domu i biura

Oświetlenie podtynkowe wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i jest niezwykle eleganckie. Proponowane przez nas lampy podtynkowe są dostępne w wielu wariantach wzorniczych i kolorystycznych. Poza wymienionymi wcześniej barwami, które możesz dopasować do aranżacji wnętrz, na uwagę zasługuje też rozmaitość kształtów i dekoracyjnych wykończeń. W asortymencie znajdziesz też modele ruchome, stylizowane na antyk, podwójne i inne warianty. Zważywszy, że oświetlenie podtynkowe LED jest też energooszczędne, oprawy z naszej kolekcji doskonale sprawdzą się zarówno w domowym salonie, jak i w nowoczesnym biurze.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel