Oprawy AR111

Oprawy AR111 - długa żywotność, niski pobór mocy

Oprawy sufitowe AR111 to doskonała okazja do znacznych oszczędności energii, dzięki zastąpieniu halogenów przez nowoczesne żarówki LED AR111, które zużywają znacznie mniejszej mocy. Wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszej technologii LED i najlepszych komponentów lampy ledowe montowane w oprawach AR111, zapewniają doskonałą wydajność świetlną oświetlonych miejsc i oferują doskonałą oszczędność energii nawet do 85% w porównaniu do równoważnej lampy halogenowej. Redukcja kosztów eksploatacyjnych wynika również z niezwykle długiej żywotności tychże lamp. Czytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 30

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Oprawa sufitowa ARET 1XMR16-W KANLUX BIAŁY 26720
  19,52 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 1 szt.
 2. Oprawa sufitowa ARET 1XMR16-GR KANLUX SZARY 26721
  19,52 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 1 szt.
 3. Oprawa halogenowa LED MERIL DLP-50-W GU10 KANLUX WPUSZCZANA
  39,31 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 1 szt.
 4. Oprawa halogenowa LED MODERN DAY MINI 3xGU10 SPECTRUM
  72,69 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 3 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 30

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Genialne oświetlenie do sklepu, restauracji, czy hotelu - Oprawy AR111

Występujące w wielu wzorach i kolorach oprawy halogenowe typu downlight przeznaczone są do oświetlenia ogólnego szczególnie w restauracjach, hotelach galeriach i sklepach, czyli w szeroko stosowanych aplikacjach detalicznych, gdzie dobre oddawanie barw jest bardzo istotne. Mogą być stosowane z lampami ledowymi AR111. Wykonane z wysokiej jakości metali w połączeniu z odlewem stopu aluminium oprawy montuje się od dołu w podłoże stałe. Eleganckie oświetlenie z łatwym montażem, które pięknie komponuje się z sufitem Twojego wnętrza.

Bezpieczna generacja światła

Nowe oprawy sufitowe AR111 przystosowane są do pracy z energooszczędnymi żarówkami LED z trzonkiem G53 o średnicy 111mm, które przeznaczone są do pracy z niskim napięciem 12V. Do działania tego typu opraw niezbędny jest dedykowany transformator, który w większości sprzedawanych przez nas lamp jest dołączony do zestawu. Klienci coraz częściej decydują się na oświetlenie 12V, które jest o wiele mniej wrażliwe na przepięcia sieci oraz jest bezpieczne dla użytkowników szczególnie w miejscach, gdzie może występować wilgoć. Tego typu lampy generują również znacznie mniejsze ilości ciepła, dzięki czemu mogą być eksploatowane niemalże cały czas.