DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ledvance

( ilość produktów: 1370 )

Ledvance została wprowadzona na świat w 2016 roku jako wyodrębnienie od pionierów oświetlenia OSRAM. Jako nowa marka z ponad 100-letnim doświadczeniem, jesteśmy dumni z naszej doskonałości produkcyjnej, ducha innowacyjności i pasji do oświetlenia. Od tego czasu rozwija rozległy portfel opraw oświetleniowych, zdobyła kilka nagród za rozwiązania oświetleniowe skoncentrowane na człowieku (HCL) i staliśmy się jednym z czołowych graczy na globalnym rynku oświetleniowym.

Ledvance oferuje jedną z najbardziej kompleksowych gam produktów na świecie w dziedzinie ogólnego oświetlenia. Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe dla Twoich projektów. Energooszczędne, trwałe i elastyczne w użyciu. Dla prawie każdego zastosowania. Masz wybór spośród bardzo różnorodnych opraw oświetleniowych LED Ledvance , komponentów elektronicznych do oświetlenia, inteligentnych rozwiązań oświetleniowych i lamp LED.

System inteligentnego oświetlenia Ledvance SMART+

Bardzo ważnym segmentem w ofercie firmy są produkty do systemów sterowania inteligentnym domem z technologią Bluetooth lub Zigbee. Dzięki najnowszej technologii, sterowanie światłem w całym domu i ogrodzie jest teraz możliwe z poziomu smartfonu, za pomocą pilota lub prostych poleceń głosowych. Ci, którzy zdecydują się na system inteligentnego oświetlenia od Ledvance, będą mogli m.in. dopasować temperaturę barwową, natężenie czy kolor światła do indywidualnych potrzeb oraz zaprogramować oświetlenie adekwatnie do harmonogramu dnia użytkowników.

Ledvance - Producent oświetlenia LED 

Istotnym atutem marki jest ciekawy design i bardzo duży wybór produktów oświetleniowych. W kategorii lamp LED-owych od Ledvance znajdziemy zarówno żarówki o ultranowoczesnym kształcie, jak i dekoracyjne źródła światła w stylu retro, paski LED-owe z funkcją multicolour, kompatybilne z systemem smart home, energooszczędne tuby LED-owe czy też super wydajne lampy typu reflektor. Świetna jakość wykonania i zastosowanie wysokiej klasy materiałów pozwolą na stworzenie pięknej instalacji świetlnej w dowolnym stylu, pasującej do każdego wnętrza. Dodatkowo we wszystkich wymienionych żarówkach Ledvance zastosowano najnowszą technologię diod LED, która zapewnia maksymalnie niski pobór prądu. Nigdy wcześniej technologia oświetleniowa nie dawała tak wielu możliwości.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel