Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oprawy schodowe

( ilość produktów: 554 )

Jeżeli szukają Państwo rozwiązań w jaki sposób oświetlić obszar schodów i miejsc w korytarzu to serdecznie polecamy oprawy schodowe LED, które stanowią doskonały dekoracyjny dodatek do oświetlenia ogólnego lub mogą pełnić jego zamiennik. Jest to również innowacyjny rodzaj estetycznego oświetlenia schodowego stanowiący ciekawą alternatywę dla tradycyjnych źródeł światła. Dzięki zastosowaniu opraw schodowych LED można dyskretnie oświetlić główne partie schodów bez konieczności oświetlania całego korytarza czy klatki schodowej.

Oświetlenie schodowe - nowoczesne i atrakcyjne

Oświetlenie schodowe LED zapewnia bezpieczne poruszanie się po pomieszczeniu nocą. Oprawy schodowe LED idealnie sprawdzą się jako światło awaryjne. Co więcej, odpowiednio rozmieszczone oprawy pozwalają bezpiecznie i swobodnie poruszać się po budynku po zapadnięciu zmroku, nie budząc i nie oślepiając przy tym pozostałych domowników.

Szeroki wybór opraw schodowych od najlepszych producentów w Polsce. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór opraw schodowych LED montowanych do puszki. Znaleźć można produkty marek: KANLUX, SKOFF, POLUX oraz PROVERO. Są to obecnie jedni z najlepszych producentów tego typu oświetlenia w Polsce. Produkty tych marek odznaczają się nie tylko wysoką jakością zastosowanych materiałów, lecz charakteryzują się również ciekawym i designerskim wyglądem, dzięki czemu stanowią nie tylko element użytkowy w postaci światła, ale również element dekoracyjny w pomieszczeniu. Decydując się na zakup produktów tych marek, macie Państwo pewność, że produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

Oprawy zasilane na 230V i 12V DC. Lampy w oświetleniu schodowym mogą występować w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Innymi słowy oprawy schodowe LED są standardowo na 230V oraz na 12V DC. Te drugie do działania potrzebują dołączonego i dobrze dobranego do oprawy Zasilacza, z którym tworzą razem bezpieczny zestaw oświetleniowy w każdym domu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel