Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łączniki instalacyjne

( ilość produktów: 131 )
Pojedyncze
Wielobiegunowe
Świecznikowe
Łączniki żaluzjowe
Łączniki schodowe
Łączniki krzyżowe
Łączniki hermetyczne
Miniaturowe

Łączniki elektryczne to elementy, które służą do włączania i wyłączania oświetlenia w pomieszczeniach, lecz nie tylko. Duży wybór różnych rodzajów łączników elektrycznych sprawia, że ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Są one wykorzystywane między innymi jako przyciski do dzwonków znajdujących się przy drzwiach wejściowych, a także do sterowania oświetleniem w korytarzach i na klatkach schodowych przy połączeniach krzyżowych.

Łączniki elektryczne – szeroki wybór

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór łączników elektrycznych. Rodzaje poszczególnych produktów zapewniają szeroki zakres zastosowań. Kupisz u nas między innymi:

Łączniki elektryczne jednobiegunowe, łączniki elektryczne świecznikowe, łączniki elektryczne krzyżowe, łączniki zwierne (do dzwonków).
Są to jedynie przykłady produktów, które zamieściliśmy w ofercie. Jeśli szukasz konkretnego rodzaju łącznika, przejrzyj nasz asortyment. Zadbaliśmy nie tylko o to, by znalazły się w nim różnorodne artykuły do wielu zastosowań, ale także o to, by każdy oferowany przez nas łącznik elektryczny cechował się najwyższą jakością. Są to elementy, które zwykle wykorzystuje się intensywnie, muszą więc być odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także łatwe w utrzymaniu czystości. 

Różne rodzaje łączników elektrycznych

Łączniki elektryczne to nie tylko elementy niezbędne pod względem praktycznym. Mogą stanowić także ozdobę pomieszczenia, jeśli zostaną umiejętnie dobrane do stylu wnętrza. Korzystając z propozycji, które zamieściliśmy w ofercie, możesz sprawić, że łączniki elektryczne w Twoim domu będą prezentowały się bardzo estetycznie, nie tylko nie zaburzając wystroju wnętrza, ale wręcz go dopełniając. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel