Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki antybakteryjne LED

( ilość produktów: 15 )

Jak wybrać odpowiednią żarówkę LED, która dobrze oświetli pomieszczenie oraz zwalczy drobnoustroje unoszące się w powietrzu?

Głównym atutem żarówek LED jest mniejsze o nawet do 90% zużycie energii elektrycznej względem standardowych źródeł światła. Żarówki LED posiada szeroki kąt świecenia (200°) i stanowią idealny zamiennik dla tradycyjnych żarówek, doskonale sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym, sklepie, hotelu czy restauracji jako oświetlenie ogólne. Dodatkowym atutem żarówki antybakteryjnej LED jest możliwość dezynfekcji z użyciem technologii fotokatalitycznej i wykorzystanie źródła światła jako ochrony przed bakteriami i wirusami takimi jak bakterie Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus, wirusa grypy H1N1, grzyby (Aspergillus Niger).

Czym jest technologia fotokatalityczna?

Niewidoczna aktywna powłoka nałożona na bańkę zewnętrzną lampy LED która zabija bakterie. Bezpieczna technologia — nie emituję energii ultrafioletowej. Warstwa katalityczna nie ma wpływu na wartość strumienia świetlnego oraz barwę światła.

Jak działa żarówka antybakteryjna?

Antybakteryjna lampa LED emituje światło jak klasyczna lampa LED, Nano powłoka jest aktywowana przez źródło światła LED wytwarzane przez lampę. Naturalna cyrkulacja powietrza sprawia, że drobnoustroje, ale także lotne związki organiczne (np. nieprzyjemne zapachy) stykają się z powłoką, na której w procesie fotokatalizy są rozkładane i neutralizowane Aktywna powłoka jest trwała, nie ulega zużyciu podczas reakcji dzięki temu żarówka antybakteryjna zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.

Plusy żarówki LED Antybakteryjnej?

  • Zwalcza zarazki w powietrzu
  • Oferuje ciągłą ochronę
  • Jest nieszkodliwa dla ludzi i zwierząt
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel