DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Philips HUE żarówki LED

( ilość produktów: 61 )

Żarówki Philips Hue to inteligentne oświetlenie dla wymagających. Już za pomocą jednego kliknięcia lub polecenia głosowego możesz włączyć i wyłączyć wszystkie światła w domu, a także dopasować natężenie i barwę oświetlenia do Twoich potrzeb: nastroju, wykonywanej czynności czy też pory dnia. Cokolwiek robisz, żarówki Philips Hue pomogą Ci stworzyć perfekcyjny nastrój w każdym pomieszczeniu. Rozpocznij dzień z nową dawką energii, ustawiając chłodne, pobudzające oświetlenie lub odpręż się wieczorem dzięki ciepłej, delikatnej aranżacji świetlnej.

Wydajne inteligentne żarówki Philips Hue

Philips Hue Bluetooth oraz żarówki Philips Hue ZigBee są jedynymi systemem oświetlenia, który daje tak zaawansowane możliwości pod kątem personalizacji. Teraz możesz stworzyć automatyczny harmonogram oświetlenia domu dopasowany do Twojego rozkładu dnia, a mobilna aplikacja pozwoli Ci sterować źródłami światła z poziomu smartfona, z każdego miejsca na ziemi. Dodatkowo żarówki Philips Hue z opcją kolorowego światła umożliwiają synchronizację oświetlenia z muzyką, filmami lub grami. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej aplikacji, żeby żarówki w Twoim domu „reagowały” adekwatnie do wyświetlanych obrazów i dźwięku. Inteligentny system Philips Hue sprawi, że nie będziesz chciał wyjść z domu!

Inteligentne oświetlenie w Twoim domu

Żarówki Philips HUE to inteligentne źródła światła, które umożliwiają pełną kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu za pomocą smartfona lub tabletu. Zastosowanie najnowszych technologii LED oraz możliwość wyboru spośród wielu milionów kolorów sprawia, że Philips HUE to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę oraz chcą stworzyć niepowtarzalny nastrój w swoim domu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel