Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozdzielnie

( ilość produktów: 62 )

Rozdzielnia elektryczna to niezwykle istotny element każdej instalacji elektrycznej, pełniący rolę centralnego punktu, gdzie odbywa się podział oraz kontrola przepływu prądu. To z niej prowadzone są różne obwody elektryczne, zasilające poszczególne urządzenia i oświetlenie w budynku czy innej nieruchomości. Głównym zadaniem rozdzielnicy jest zapewnienie bezpiecznej i kontrolowanej dystrybucji energii elektrycznej do różnych miejsc w budynku. Dzięki rozdzielnicy możliwe jest oddzielenie poszczególnych obwodów od siebie, co pozwala na uniknięcie przeciążeń i zwarcia prądu, chroniąc tym samym instalację i urządzenia przed uszkodzeniem.

Zobacz również -> wtyczki i gniazdka elektryczne

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór wtyczek i gniazdek elektrycznych, które są niezbędne do prawidłowego działania Twojego sprzętu elektrycznego. Oferujemy wtyczki i gniazdka różnego rodzaju, w tym z uziemieniem, bez uziemienia, do montażu na ścianie lub do kabla.

Złącza elektryczne kostki

Wykorzystanie elementów, jakimi są złączki elektryczne, czy kostki elektryczne pozwalają na bezpieczne podłączenie przewodów jednodrutowych oraz linkowych. Złącza elektryczne wykorzystywane w systemach oświetleniowych mają z reguły przeźroczystą obudowę. Pozwala to między innymi na wygodne kontrolowanie przewodów. W zależności od zapotrzebowania można wybrać zestaw kostek elektrycznych w wersji od 2 do nawet 5 przewodów. Największa zaletą, jaką gwarantują kostki i złączki elektryczne jest ich niezwykle prosty montaż. Przygotowany przewód wystarczy wcisnąć do uchylonego zacisku, a następnie go zamknąć. Dodatkowo złączki elektryczne charakteryzują się kompaktowym rozmiarem, co pozwala umieścić je w trudno dostępnych miejscach.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel