Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naświetlacze LED bez czujnika ruchu

( ilość produktów: 397 )

Naświetlacze LED, czyli LED-owe reflektory szerokostrumieniowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezawodne źródło światła o dużej mocy, np. do oświetlania fasad domów i budynków, boisk, parkingów, billboardów czy podjazdów. Za wyborem takiego rozwiązania przemawia duża uniwersalność lampy i jej maksymalna wydajność energetyczna. Zastosowanie najnowszej technologii LED pozwala na znaczne zmniejszenie poboru prądu (nawet o 90%) i przedłużenie żywotności lampy, co, w przypadku obiektów wymagających długotrwałego oświetlania, przekłada się na ogromne oszczędności energetyczne. Naświetlacze LED świecą też bardziej komfortowym, równomiernym światłem niż tradycyjne halogeny i nie wywołują niepożądanego efektu tzw. olśnienia.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości naświetlacze LED-owe znanych i cenionych producentów oświetlenia. Wszystkie produkty wyróżnia duża wytrzymałość i estetyczny, nowoczesny wygląd. Wytrzymają każdą, nawet najbardziej kapryśną pogodę i zapewnią bezawaryjną i bezpieczną pracę przez długie lata.

Wysoka jakość oświetlenia

Naświetlacze LED bez czujnika ruchu to produkty, które charakteryzują się nie tylko niskim zużyciem energii, ale również wysoką jakością emitowanego światła. Oferowane w sklepie Leddo.pl modele zapewniają optymalny kąt świecenia oraz są odporne na warunki atmosferyczne, co gwarantuje długą żywotność produktu.

Różne modele i zastosowania

W sklepie Leddo.pl znajdziesz naświetlacze LED bez czujnika ruchu w różnych wersjach i o różnej mocy. Możesz wybierać spośród modeli z mocowaniem do ściany, drzew czy masztów. Oferowane produkty są idealne do oświetlania tarasów, parkingu, czy też obiektów sportowych.

Ekonomia i wygoda

Naświetlacze LED bez czujnika ruchu to produkt, który charakteryzuje się niskim zużyciem energii. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych źródeł światła, jakimi są diody LED, koszty związane z eksploatacją tych produktów są minimalne. Dodatkowo, montaż oświetlenia jest szybki i łatwy, co pozwala na pełną wygodę użytkowania.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel