Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ładowarki do akumulatorów

( ilość produktów: 7 )

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór baterii alkaicznych od najlepszych światowych producentów. Akumulatory to świetna alternatywa dla tradycyjnych baterii ,gdyż w przypadku rozładowania, nie trzeba wymieniać baterii lecz wystarczy je naładować, pozwolą na to specjalne ładowarki do akumulatorów, które znajdziecie państwo w naszej ofercie. Dzięki temu pozwalamy sobie na oszczędność. Akumulatorki wielofunkcyjne to idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii. Akumulatory marek Duracell, Toshiba, Kodak, Energizer i Maxell działają do 10 razy dłużej niż zwykłe baterie cynkowe AA (w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC).

Ładowarki do akumulatorów to niezwykle przydatne urządzenia, które pozwalają na ładowanie akumulatorów wielokrotnego użytku. W kategorii Ładowarki do akumulatorów w sklepie Leddo.pl oferujemy szeroki wybór różnych ładowarek, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach.

Ładowarki do akumulatorów AA/AAA

W kategorii Ładowarki do akumulatorów oferujemy wiele ładowarek, które nadają się do ładowania akumulatorów AA i AAA. Wśród nich można znaleźć ładowarki sieciowe, które pozwalają na ładowanie różnych typów akumulatorów. Wszystkie oferowane przez nas ładowarki są bezpieczne i łatwe w obsłudze.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel