DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plafony zewnętrzne

( ilość produktów: 88 )

Plafony sufitowe zewnętrzne to alternatywa dla klasycznych lamp. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim nowoczesny wygląd i możliwość dopasowania do każdej przestrzeni. Przy ich pomocy można dokładnie doświetlić np. taras czy balkon. Plafony zewnętrzne LED dostępne w naszej ofercie występują w różnych wariantach. Ciekawym wyborem są lampy z dodatkowym czujnikiem ruchu. Najczęściej służą one do doświetlenia wejścia do domu czy też wjazdu na posesję. Podłączone do sieci energetycznej to praktyczne i niezawodne wyposażenie.

Plafony zewnętrzne LED – niestandardowa dekoracja przestrzeni

Dostępne w naszej ofercie plafony LED to nie tylko sposób na doświetlenie przestrzeni. Nowoczesny projekt oświetlenia wpływa na jej atrakcyjną prezencję. Lampy tego typu, zależnie od wybranego modelu różnią się między innymi:

  • rozmiarem,
  • kształtem,
  • kolorem,
  • sposobem działania,
  • barwą światła.

Jedną z największych zalet zewnętrznych plafonów LED jest ich charakterystyczny montaż. Lampy przylegają bardzo blisko do sufitu, a dzięki temu nie zajmują dużo miejsca. Można montować nawet na bardzo małej powierzchni, uzyskując dużą dawkę światła.

Plafony sufitowe zewnętrzne – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Decydując się na sufitowe oświetlenie LED, warto uwzględnić kilka najważniejszych parametrów technicznych. Jednym z nich jest m.in. stopień szczelności. Im jest on wyższy, tym szczelniejsza jest sama lampa. Ma to ogromny wpływ na jej trwałość, kiedy oddziałują na nią niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest również kształt oraz rozmiar lampy. Należy dopasować taki mode, aby jak najlepiej pasował do miejsca, w którym będzie wykorzystany. 

Podczas wyboru lampy warto zwrócić uwagę to barwa światła i jego kąt padania. Istotnym parametrem jest także żywotność LED-ów. W zależności od wybranego modelu właściwość ta może być podana w liczbach godzin lub w cyklach świecenia. 

Uwzględniając każdy ze wspomnianych aspektów można mieć pewność, że zyskuje się nie tylko eleganckie, ale i trwałe wyposażenie. Solidne plafony zewnętrzne dostępne w naszej ofercie bez problemu służą klientom przez wiele sezonów, zachowują wszelkie właściwości. Sprawdź również kinkiety zewnętrzne dostępne w naszym sklepie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel