Darmowa dostawa od 50zł - Pocztex24 - Regulamin
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wentylatory biurkowe

( ilość produktów: 18 )

Wentylatory biurkowe - znajdziesz tu niezawodne i praktyczne rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać przyjemny i komfortowy klimat w biurze lub w innych pomieszczeniach. Nasze wentylatory biurkowe zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić skuteczne chłodzenie i cyrkulację powietrza. Wentylatory biurkowe charakteryzują się kompaktowym rozmiarem i łatwością obsługi, co pozwala na ich wygodne umieszczenie na biurku, stole czy półce. Są idealnymi towarzyszami w gorące dni, zapewniając przyjemny wiatr i odświeżenie w pomieszczeniach.

Wentylatory domowe jaki wybrać?

Do wyboru masz wentylatory stojące, biurkowe, sufitowe. Do schłodzenia Twojego miejsca pracy: biurka lub niewielkiej kuchni wystarczy wentylator biurkowy. W pokoju dziennym, salonie, gdzie przebywa więcej osób skuteczniejszy będzie wiatrak stojący w tym wentylator kolumnowy, który możesz obsługiwać przy pomocy pilota. Wentylator sufitowy to najlepsze rozwiązanie do sypialni. Im większa moc urządzenia, tym większa skuteczność, ale zwykle większy pobór energii i głośniejsza praca. Wybierajmy wentylatory domowe z regulacją mocy pracy, możliwością regulacji wysokości podstawy: nogi i nachylenia czaszy. Daje to możliwość optymalnego ustawienia urządzenia względem chłodzonej powierzchni.

Wentylatory przemysłowe - w letnie upały zadbaj o pracowników. W sprzedaży posiadamy wentylatory o dużej mocy, z powodzeniem schłodzą powietrze w pomieszczeniach o dużej powierzchni. W ofercie mamy wentylatory naścienne i sufitowe.

Wentylatory domowe: dopasuj do wnętrza. Współczesny wentylator do domu oprócz tego, że musi być funkcjonalny, powinien pasować do wnętrza. Roli reprezentacyjnej raczej nie będzie pełnił, ale nie może zaburzać całokształtu ;. Dlatego kupując wentylator bierz pod uwagę nie tylko jego parametry techniczne (to jest istotne), ale i wygląd np. kolorystyka. Dostępne w naszym sklepie wentylatory pomagają przetrwać najgorsze upały. Nie daj się zaskoczyć, już dziś kup potrzebny wentylator.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel