Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

HUE Lampy i Oprawy LED

( ilość produktów: 58 )

Jeśli chcesz sprawować kontrole nad oświetleniem, to niezbędne w Twoim domu jest posiadanie inteligentnych lamp i opraw, które zapewnią Ci tego typu funkcje. Philips Hue jest niemalże idealnym rozwiązaniem, łączącym w sobie piękny dekoracyjny wygląd lamp sufitowych z ich bogatą funkcjonalnością, które zrobią wrażenie i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. System Philips HUE to ekskluzywny i bezawaryjny system smart home.

Lampy Hue to szyk i elegancja w najlepszym wydaniu

Jeżeli szukasz dekoracyjnych lamp do kuchni, salonu czy sypialni to dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne modele lamp oznaczone logiem Philips Hue. Nie czekaj i spraw sobie i swojej rodzinie wyjątkową radość. Lampy te odznaczają się nie tylko pięknym wzornictwem i nienagannym wykonaniem, ale także bogatymi możliwościami, które odblokujesz dzięki mostkowi Hue. Sterowane pilotem bezprzewodowym lub aplikacją mobilną wprost ze smartfona odmienią Twój dotychczasowy sposób postrzegania światła, tak że już nigdy nie będziesz chciał wrócić do tradycyjnych rozwiązań oświetleniowych.

Inteligentne lampy Philips Hue

Stylowe oprawy sufitowe posiadające zintegrowane moduły LED zdalnie współpracujące z mostkiem Hue, to niezależne źródła światła, które pozwolą dobrać Ci oświetlenie do każdej sytuacji. Nowoczesne ozdobne lampy, takie jak Hue Cher, Still czy Beyond działają w oparciu o energooszczędną wysokiej jakości technologię LED, dając użytkownikowi pełną swobodę działania. Zmieniaj światło od ciepłej żółtej barwy, aż po chłodne niebiesko-białe światło tak jak lubisz.

Wspólne przeżycia – funkcja pamięci

Dołącz do społeczności Hue i korzystaj z preferencji ustawień innych użytkowników tego inteligentnego systemu. Możesz również dzielić się z innymi użytkownikami własnymi ustawieniami. Najbardziej zaawansowane lampy i oprawy HUE na świecie są w zasięgu Twojej ręki. Nie zwlekaj i zobacz naszą ofertę już dziś!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel