DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SMART+ Zabezpieczenie domu

( ilość produktów: 4 )

Smart+ LEDVANCE to seria inteligentnych rozwiązań oświetleniowych, które wzbogacają funkcje zabezpieczeń domowych. Ta zaawansowana linia produktów oferuje inteligentne czujniki i urządzenia, które pozwalają użytkownikom na wzmocnienie bezpieczeństwa w swoim domu. Wszystkie te inteligentne urządzenia z serii Smart+ LEDVANCE łączą się z aplikacją mobilną, co umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie zabezpieczeniami domu.

W skład zabezpieczeń domowych z serii Smart+ LEDVANCE mogą wchodzić:

  1. Inteligentne czujniki ruchu: Czujniki te reagują na ruch w określonych obszarach i mogą aktywować oświetlenie lub inne urządzenia w momencie wykrycia ruchu. To zapewnia nie tylko wygodne oświetlenie, ale także zwiększa bezpieczeństwo poprzez oświetlenie niepozornych zakątków i podjazdów.

  2. Czujniki otwarcia drzwi i okien: Te inteligentne czujniki informują użytkowników o otwarciu drzwi lub okien, co pozwala na szybkie wykrycie potencjalnego włamania i natychmiastowe podjęcie odpowiednich kroków.

  3. Kamery monitoringu: Smart+ LEDVANCE oferuje także kamery monitoringu, które pozwalają na ciągłą obserwację otoczenia domu. Użytkownicy mogą na bieżąco monitorować obraz z kamer za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

  4. Inteligentne zamki do drzwi: Te zaawansowane zamki umożliwiają zdalne sterowanie dostępem do domu. Użytkownicy mogą otwierać i zamykać drzwi za pomocą aplikacji, co zapewnia większe bezpieczeństwo i wygodę.

  5. Czujniki zalania: Smart+ LEDVANCE oferuje także inteligentne czujniki zalania, które umożliwiają szybkie wykrycie wycieku wody i powiadomienie użytkowników o zagrożeniu zalaniem pomieszczenia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel