DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Latarki LED

( ilość produktów: 101 )
Latarki akumulatorowe
Latarki na baterie
Latarki czołowe
Latarki warsztatowe
Lampki rowerowe

Latarka jest akcesorium, które bywa niezbędne w wielu sytuacjach. Z jednej strony zapewnia podstawowe oświetlenie po zmroku, z drugiej – jest przydatna, gdy trzeba przeszukać zakamarki głębokiej szafy czy zajrzeć do skrzyni na słabo oświetlonym strychu. Praktyczność latarek LED jest oczywista, o czym przekonał się niejeden biwakowicz czy amator nocnych wypraw do lasu. Potwierdzeniem tego faktu jest ponad 120 lat pełnienia funkcji użytkowych, które minęły od czasu pojawienia się na rynku w 1898 roku pierwszego produktu – latarki Ever Ready.

Różnorodność wzorów i zastosowań latarek LED

Latarki LED stanowią kolejny krok na drodze rozwoju tego praktycznego akcesorium. Są nie tylko energooszczędne i świecą dłużej, ale też mają większy zasięg. Jest to zasługą technologii. Dioda LED jest też odporna na wstrząsy i uderzenia, dzięki czemu doskonale sprawdza się przenoszona w plecaku, podczas jazdy na rowerze czy biegania. Latarki LED nie tylko świecą przez dziesiątki tysięcy godzin. Są też uniwersalne i niezawodne w niemal każdych warunkach. Dlatego mogą być stosowane nie tylko w warunkach domowych czy w turystyce. Chętnie wybierają je też żołnierze, policjanci, górnicy czy pracownicy różnych służb. Różnorodność zastosowań tych produktów wynika też z ich urozmaiconej konstrukcji, począwszy od modeli czołowych po latarki ręczne LED o wyjątkowej mocy i ergonomicznych kształtach.

Latarki ręczne LED i inne w naszym asortymencie

Oferta energooszczędnych, nowoczesnych latarek w naszym sklepie jest bardzo bogata. Na uwagę zasługują latarki ręczne LED z kolekcji Warrior, Walther i Olight. Wyróżniają się one trwałą obudową z charakterystycznymi wykończeniami powierzchni. Dzięki temu są wygodne w użytkowaniu i gwarantują pewny chwyt w każdej sytuacji. Polecamy również latarki LED czołowe, idealne do nocnego biegania, wędrówek czy eksploracji jaskiń oraz latarki kątowe i lampy biwakowe.

Sprawdź również ofertę naszych profili LED i lamp schodowych.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel