Latarki LED

Latarka jest akcesorium, które bywa niezbędne w wielu sytuacjach. Z jednej strony zapewnia podstawowe oświetlenie po zmroku, z drugiej – jest przydatna, gdy trzeba przeszukać zakamarki głębokiej szafy czy zajrzeć do skrzyni na słabo oświetlonym strychu. Praktyczność latarek LED jest oczywista, o czym przekonał się niejeden biwakowicz czy amator nocnych wypraw do lasu. Potwierdzeniem tego faktu jest ponad 120 lat pełnienia funkcji użytkowych, które minęły od czasu pojawienia się na rynku w 1898 roku pierwszego produktu – latarki Ever Ready.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 76

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Latarka czołowa LED Cree XM-L T6 akumulatorowa LB0107 LIBOX
  36,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 10 szt.
 2. LATARKA RĘCZNA, LED flashlight 60lm + 3xAAA IP62 czarna KODAK
  18,98 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 10 szt.
 3. Latarka czołowa LED HEADLAMP 70lm 1 W LED + 3xAAA KODAK
  28,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 10 szt.
 4. Latarka akumulatorowa usb led 3W 300LM XP-E+LED LB0185 LIBOX
  19,90 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 2 szt.
 5. 2x LAMPKA rowerowa LED LATARKA 6 LM IP64 PRZÓD TYŁ KODAK
  18,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 9 szt.
 6. Latarka czołowa LED HEADLAMP 300lm 5W + 3xAAA KODAK 3 TRYBY
  24,60 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 20 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 76

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Różnorodność wzorów i zastosowań latarek LED

Latarki LED stanowią kolejny krok na drodze rozwoju tego praktycznego akcesorium. Są nie tylko energooszczędne i świecą dłużej, ale też mają większy zasięg. Jest to zasługą technologii. Dioda LED jest też odporna na wstrząsy i uderzenia, dzięki czemu doskonale sprawdza się przenoszona w plecaku, podczas jazdy na rowerze czy biegania. Latarki LED nie tylko świecą przez dziesiątki tysięcy godzin. Są też uniwersalne i niezawodne w niemal każdych warunkach. Dlatego mogą być stosowane nie tylko w warunkach domowych czy w turystyce. Chętnie wybierają je też żołnierze, policjanci, górnicy czy pracownicy różnych służb. Różnorodność zastosowań tych produktów wynika też z ich urozmaiconej konstrukcji, począwszy od modeli czołowych po latarki ręczne LED o wyjątkowej mocy i ergonomicznych kształtach.

Latarki ręczne LED i inne w naszym asortymencie

energooszczędnych, nowoczesnych latarek w naszym sklepie jest bardzo bogata. Na uwagę zasługują latarki ręczne LED z kolekcji Warrior, Walther i Olight. Wyróżniają się one trwałą obudową z charakterystycznymi wykończeniami powierzchni. Dzięki temu są wygodne w użytkowaniu i gwarantują pewny chwyt w każdej sytuacji. Polecamy również latarki LED czołowe, idealne do nocnego biegania, wędrówek czy eksploracji jaskiń oraz latarki kątowe i lampy biwakowe.

Sprawdź również ofertę naszych profili LED i lamp schodowych.