DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czujniki ruchu

( ilość produktów: 77 )

Czujniki ruchu do oświetlenia LED to doskonałe rozwiązanie zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Takie produkty pozwalają na automatyczne włączenie światła bez konieczności wciskania osobnego przycisku, co znajduje swoje zastosowanie nie tylko w obiektach użyteczności publicznej. Sprawdź, jakie czujniki ruchu do żarówek LED znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Czujniki ruchu w atrakcyjnym wydaniu

Dostępne czujniki ruchu występują w wielu wersjach – od tych stworzonych z myślą o pomieszczeniach znajdujących się wewnątrz budynku, aż po takie, które pozwalają na zamontowanie również na świeżym powietrzu. Wiele dostępnych produktów zostało oznaczonych certyfikatami wskazującymi ich odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sprawdzą się one również zimą.

Oferowane czujniki ruchu do oświetlenia LED to także możliwość pełnej personalizacji ustawień. Większość z nich pozwala na samodzielne wybranie czasu pracy żarówek po wykryciu aktywności w polu o określonym zasięgu. Kwestia ta wygląda tak samo również w przypadku natężenia światła i czułości zamontowanego czujnika. Dzięki takim opcjom możesz dostosować zakupiony egzemplarz do własnych potrzeb i charakteru danego budynku.

Szeroki wybór czujników ruchu do oświetlenia LED

Czujniki ruchu do oświetlenia LED dostępne w naszej ofercie występują w wielu wersjach różniących się od siebie głównie pod względem parametrów technicznych. Wiele z nich może być wykorzystywanych na zewnątrz budynku, ale dysponujemy także modelami stworzonymi z myślą o przestrzeniach biurowych i korytarzach znajdujących się blokach lub obiektach użyteczności publicznej. Większość oferowanych czujników ruchu do oświetlenia jest dostępnych w wersji białej i czarnej, co pozwala na idealne dopasowanie do designu danego pomieszczenia lub całego budynku.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel