DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do profili

( ilość produktów: 39 )

Profile LED, pomimo że same w sobie nie są niezbędne do montażu taśm LED-owych, zdecydowanie podwyższają ich żywotność i poprawiają zarówno wygląd całej instalacji, jak i jakość samego oświetlenia. Montaż taśm w profilach LED, a nie bezpośrednio na powierzchni montażowej, jest prawie zawsze rekomendowany, ponieważ pozwoli nam cieszyć się dłużej oświetleniem. Żeby w pełni wykorzystać spektrum możliwości, jakie dają taśmy i paski LED, oprócz wyboru samych profili, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do profili LED, które umożliwią sprawną, samodzielną instalację dokładnie w takim miejscu i takiej konfiguracji, jaką zaplanujesz.

Jeśli chcesz sprawić, by Twoje oświetlenie LED nie tylko idealnie się prezentowało, ale było też zamontowane w sposób profesjonalny i wytrzymały, postaw na wysokiej jakości akcesoria do profili LED. W ich skład wchodzą wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym możesz umieścić taśmę w wybranym miejscu i sprawić, że będzie tam solidnie zamocowana. Wśród akcesoriów do profili LED znajdziesz przede wszystkim:

  • zaślepki do profili pełne,
  • zaślepki do profili z otworem,
  • zaślepki do profili proste,
  • zaślepki do profili narożne,
  • uchwyty do profili LED proste,
  • uchwyty do profili LED narożne.

Zadbaliśmy o to, by asortyment był na tyle szeroki, by każdy mógł dobrać dokładnie te akcesoria, które są mu potrzebne i idealnie pasują do wybranego profilu.
Zarówno zaślepki do profili LED, jak i <strong>uchwyty do profili led</strong> są elementami dodatkowymi, bez których teoretycznie można korzystać z taśm LED. Nie warto jednak z nich rezygnować. Takie elementy nie są drogie, a możesz dopasować uchwyt montażowy czy zaślepkę do konkretnego profilu, dzięki czemu uzyskasz idealny, spójny wygląd całości.

Wysokiej jakości zaślepki i uchwyty do profili LED

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty, które zapewnią Ci wieloletnie użytkowanie oświetlenia bez konieczności poprawek. Dbamy o to, by asortyment był nie tylko szeroki i różnorodny, ale przede wszystkim, aby zawierał jedynie sprawdzone elementy, wykonane z dobrej klasy materiałów. Choć uchwyty czy zaślepki do profili LED wyglądają niepozornie, to jednak od ich jakości zależy trwałość i wytrzymałość źródła światła. Dobrze zatem wybierać sprzęt, który będzie idealnie kompatybilny z danym profilem, estetyczny i wykonany z solidnego tworzywa.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel