DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baterie do aparatu słuchowego

( ilość produktów: 7 )

W naszej ofercie oprócz tradycyjnych rodzajów baterii, znajdą państwo także baterie do aparatów słuchowych renomowanych na rynku światowym firm TOSHIBA i DURACELL. Baterie Cynkowo-Powietrzne, specjalistyczne oferują długotrwałą wydajność i niezawodność. Baterie przeznaczone do aparatów słuchowych, procesorów mowy oraz innych urządzeń medycznych, które wymagają pewnego i wydajnego zasilania. W tak wrażliwych i skomplikowanych urządzeniach musimy mieć gwarancję jakości i sprawności działania w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdą państwo różne rodzaje takich baterii.

GŁÓWNE CECHY BATERII:

  • Baterie dostępne w różnych rozmiarach
  • Wykonana w technologii Cynkowo-Powietrznej
  • Stałe napięcie: 1,4V
  • Wszystkie baterie Toshiba są w pełni naładowane i gotowe do użycia. Nie zawierają rtęci i kadmu, zapewniając zaufane źródło energii

RODZAJE OFEROWANYCH BATERII:

  • PR41
  • PR44
  • PR48
  • PR536

Baterie do aparatów słuchowych

Baterie do aparatów słuchowych są jednym z najważniejszych elementów, które wpływają na jakość słyszenia i funkcjonowanie aparatów słuchowych. Właściwie dobrane i sprawne baterie pozwalają na dłuższy czas użytkowania aparatu, a także zapewniają wysoką jakość dźwięku. W naszej ofercie znajdziesz baterie do wszystkich typów aparatów słuchowych, w różnych rozmiarach i pojemnościach.

Znajdź idealne baterie dla Twojego aparatu słuchowego

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór baterii do aparatów słuchowych, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasza oferta zawiera baterie o różnej pojemności, dzięki czemu masz możliwość wyboru produktu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. W naszym asortymencie znajdziesz baterie o długim czasie pracy, co pozwala na dłuższy czas użytkowania aparatu słuchowego bez potrzeby wymiany baterii.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Leddo.pl oferuje tylko baterie najwyższej jakości, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozwoli Ci znaleźć idealne baterie dla Twojego aparatu słuchowego. Nasz zespół specjalistów zawsze służy pomocą i jest gotów odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Zachęcamy do kontaktu z nami, a w razie wątpliwości chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze baterie do Twojego aparatu słuchowego.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel