Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampki solarne wbijane

( ilość produktów: 44 )

Dlaczego warto wybrać wbijane lampki solarne?

  • Lampki solarne wbijane są ekologiczne, ponieważ wychwytują energię słoneczną i magazynują ją w akumulatorze, dzięki temu nie ponosimy dodatkowych nakładów finansowych.
  • Oświetlenie solarne jest bardzo łatwe i praktyczne! Oszczędzi męczącej i kosztownej instalacji przewodów elektrycznych. Wystarczy tylko wbić szpikulec do podłoża w miejscu, gdzie docierają promienie słoneczne. Zatem.... oświetlenie solarne jest zarówno praktyczne, jak i przyjazne dla środowiska. W naszym sklepie znajdą państwo bogatą ofertę lampek wbinanych!

Lampy solarne wbijane w ziemię - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Wbijane lampy solarne to doskonałe rozwiązanie do każdego ogrodu. Jest jednak jeden warunek - powinny być dobrze dopasowane do przestrzeni, gdzie będą wykorzystywane. Warto przy tym pamiętać, że ich głównym zadaniem jest doświetlenie ścieżki, tarasu czy balkonu. Jak zatem wybrać lampy solarne? Warto zwrHcić uwagę na kilka aspektów:

  • jakość wykonania - lampy powinny być wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu będą odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych; część modeli można wykorzystywać nawet przy temperaturach zewnętrznych do -20°C,
  • powierzchnia panelu solarnego odpowiedzialnego za gromadzenie energii słonecznej,
  • ogólna moc lampy.

Lampy solarne ogrodowe wbijane - różnorodność kształtów

Decydując się na wybór lamp solarnych do ogrodu czy na balkon, warto rozważyć ich wielkość czy sam kształt. W przypadku większych ogrodów ciekawym rozwiązaniem jest wybór dużych kul o średnicy nawet do 30 cm. Dzięki wbiciu ich do ziemi pozostają stabilnie w miejscu, nie trzeba więc obawiać się o to, że porwie je podmuch wiatru.

Oświetlając taras czy balkon, doskonałym wyborem mogą okazać się natomiast lampy dekoracyjne, które swoim kształtem przypominają pochodnie. Znajdziesz je w naszej ofercie w różnych wariantach. Inną opcją są również lampy solarne w kształcie balonów, kwiatów, dmuchawców, tradycyjnych latarni czy nawet konewek, z których "wylewa się" światło.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel