DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Startery do świetlówek

( ilość produktów: 8 )
Do świetlówek liniowych
Stateczniki

Startery czyli tzw. zapłonniki zapewniają optymalną pracę świetlówki, nieprzystosowanej do prądu przemiennego płynącego w gniazdku elektrycznym. Dobrze dobrany starter może przedłużyć trwałość lampy aż o 25% i zagwarantuje jej właściwe działanie, czyli np. brak migotania oraz natychmiastowe zapalenie się lampy.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości startery do świetlówek z serii Ecoclick renomowanej marki Philips. Umożliwiają one szybki samodzielny montaż i wymianę bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Obudowa starterów Ecoclick została wykonana z bardzo trwałego materiału: polikarbonatu. Dzięki temu są odporne na wysokie temperatury i promieniowanie UV, a do tego w pełni bezpieczne dla środowiska i użytkowników: do ich produkcji nie wykorzystano szkodliwego ołowiu. Produkt spełnia restrykcyjne normy IEC. Wybór startera do świetlówek Ecoclick daje gwarancję trwałości, niezawodnej pracy i pełnej satysfakcji z zakupu.

Wysoka jakość i niezawodność

Startery do świetlówek LED oferowane w tej kategorii charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wyprodukowane z trwałych materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zapewniają niezawodną pracę przez długi czas. Dzięki temu, można mieć pewność, że świetlówki LED będą działały stabilnie i efektywnie.

Bezpieczeństwo

Startery do świetlówek LED zapewniają bezpieczne zasilanie, minimalizując ryzyko wystąpienia awarii czy uszkodzeń. Wysoka jakość i zgodność z normami bezpieczeństwa sprawiają, że można mieć pewność, że świetlówki LED będą pracować w sposób niezawodny i bezpieczny dla użytkowników.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel