Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TUYA Gniazdka i akcesoria

( ilość produktów: 27 )

Inteligentne gniazdka umożliwiają zdalną obsługę każdego podłączonego do nich urządzenia za pomocą telefonu lub prostych poleceń głosowych. Wystarczy pobrać dedykowaną aplikację na smartfon lub inne urządzenie mobilne, żeby włączyć lub wyłączyć toster, przyciemnić lampkę stołową czy zaprogramować ekspres do kawy. Inteligentne gniazdka zapewniają maksymalnie wygodną i prostą obsługę oświetlenia oraz urządzeń RTV i AGD, a do tego świetną zabawę. Dzięki wbudowanemu modułowi wi-fi gniazdka można łączyć w dowolne grupy, tak żeby kontrolować pracę kilku wybranych urządzeń jednocześnie nawet podczas nieobecności użytkowników.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo inteligentne gniazdka od znanych i cenionych polskich marek: Kobi oraz Goldlux (Polux). Gniazdka pozwalają na pełną automatyzację domu bez skomplikowanych prac montażowych. Wysoka jakość oferowanych urządzeń gwarantuje ich bezawaryjną pracę przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Wygoda i oszczędność dzięki SMART HOME

Inteligentne gniazdka oferują wiele funkcji automatyzacji, które przyczyniają się do wygody i oszczędności. Możesz zaprogramować scenariusze działania, np. włączanie oświetlenia przy zmierzchu lub wyłączanie urządzeń po opuszczeniu domu. Dodatkowo, niektóre gniazdka są kompatybilne z asystentami głosowymi, co umożliwia sterowanie urządzeniami za pomocą prostych poleceń głosowych.

Stwórz własny harmonogram

Inteligentne gniazdka umożliwiają skuteczne zarządzanie energią. Możesz tworzyć harmonogramy włączania i wyłączania urządzeń, co pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zwiększyć efektywność. Dodatkowo, możesz monitorować zużycie energii przez podłączone urządzenia, co pomoże Ci świadomie zarządzać energią i kontrolować koszty.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel