DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Latarki akumulatorowe

( ilość produktów: 51 )

Wykorzystanie diod LEDowych jest coraz częściej stosowane w przypadku latarek. Dobre latarki akumulatorowe gwarantują długą pracę bez przerwy. Tym, co wyróżnia je od tradycyjnych latarek to ich wysoki poziom energooszczędności. Latarki LEDowe działają znacznie dłużej w porównaniu z tymi tradycyjnymi modelami.

Latarki LED akumulatorowe – profesjonalne i dla każdego

Dobre latarki akumulatorowe w technologii LED powinny charakteryzować się kilkoma istotnymi parametrami. Wybór konkretnego modelu powinien być dopasowany do czynności, do której będzie on wykorzystywany. W związku z tym istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch wariantów latarek. Są to latarki LED akumulatorowe - ręczne i czołowe.

Dobre latarki akumulatorowe powinny wyróżniać się także między innymi rodzajem włącznika. Najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest wyłącznik i włącznik typu klik, czyli za pomocą guzika, najczęściej umieszczonego w tylnej części sprzętu. Inną możliwością jest włącznik typu twist, czyli po przekręceniu odpowiedniego miejsca latarki możliwe jest jej włączanie i wyłączenie.

Latarki LED – akumulatorowe i wyjątkowo wygodne

Latarki warsztatowe, akumulatorowe to najczęściej spotykane rozwiązanie wśród osób ceniących sobie komfort. Ten typ sprzętu ładuje się często po wpięciu do sieci elektrycznej. Jest to jednak mniej popularne rozwiązanie, gdyż po rozładowaniu w trakcie pracy konieczne jest podłączenie latarki do ładowania. Znacznie wygodniejsze niż latarki warsztatowe, akumulatorowe są te zasilane bateriami. W chwili rozładowania wystarczy je zmienić i wrócić do wykonywanej czynności.

Wybierając dobre latarki akumulatorowe, konieczne jest uwzględnienie tego, do jakich celów będzie ona wykorzystywana. Wówczas możliwe jest wygodne dopasowanie jej najważniejszych parametrów technicznych do oczekiwań. Ma to znaczenie, chociażby z tego względu, że latarki LED akumulatorowe przeznaczone do wykorzystania w warsztacie nie muszą mieć dużego zasięgu, jak ta do pieszych wędrówek, gdzie liczy się zasięg słupa światła. Jednak nie bez znaczenia jest ich wytrzymałość.

Sprawdź, również latarki czołowe, dostępne w naszej ofercie. 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel