DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nawilżacze i odświeżacze powietrza

( ilość produktów: 8 )

Nawilżacze i odświeżacze powietrza sprawdzają się doskonale w sezonie zimowym, kiedy to cały czas korzystamy z włączonych kaloryferów, ale mogą być one stosowane także w trakcie cieplejszych miesięcy. Wiele modeli stanowi doskonały wybór w trakcie innych pór roku, szczególnie w sytuacji, gdy w Twoim domu lub mieszkaniu powietrze jest zbyt suche przez cały rok.

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza

Każdy nawilżacz powietrza ultradźwiękowy z naszej oferty cechuje się wysoką funkcjonalnością, która umożliwia łatwe korzystanie w dowolnych warunkach. Do wielu z nich dołączono pilota pozwalającego na zdalne sterowanie ustawieniami urządzenia w konkretnym pomieszczeniu. Dostępne modele różnią się od siebie pojemnością, jednak wiele z nich może pracować bez dodatkowego uzupełniania zbiornika nawet przez 9 godzin. Wystarczy zainwestować w jeden ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, by zapewnić odpowiedni poziom wilgotności w przestrzeniach o powierzchni wynoszącej około 40m2.

Małe nawilżacze powietrza w wielu wydaniach

Małe nawilżacze powietrza dostępne w naszym sklepie internetowym różnią się od siebie nie tylko pojemnością, lecz także zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz designem. Wiele z nich umożliwia sterowanie zdalne, ale dysponujemy także standardowymi modelami bez takich udogodnień. Poszczególne produkty z naszej oferty mogą służyć również jako lampki czy odświeżacze powietrza. Wystarczy wlać do nich olejki eteryczne na bazie wody, które będą stopniowo uwalniane przez cały dzień.

Jaki nawilżacz powietrza wybrać?

Osoby borykające się z problemem zbyt suchego otoczenia często zastanawiają się, jaki nawilżacz powietrza sprawdzi się najlepiej w danym pomieszczeniu. Niektóre modele wyposażono w specjalne filtry, które służą alergikom, podczas gdy inne umożliwiają zastosowanie olejków eterycznych. Każdy produkt z naszej oferty cechuje się zupełnie innymi parametrami, dlatego podczas wyboru odpowiedniego egzemplarza należy skupić się na własnych potrzebach i oczekiwanym zasięgu nawilżacza.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel