Darmowa dostawa - Kurier Pocztex 24 - z kodem: paczka50 - Regulamin
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Naświetlacze LED solarne

( ilość produktów: 70 )

Naświetlacze LED solarne to zbiór nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań oświetleniowych, które korzystają z energii słonecznej do zasilania wbudowanych diod LED.

Naświetlacze solarne są idealnym wyborem dla osób poszukujących praktycznych i niezależnych rozwiązań oświetleniowych na zewnątrz, takich jak ogrody, podjazdy, place czy tereny rekreacyjne. Naświetlacze LED solarne są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają praktycznych, ekonomicznych i ekologicznych sposobów oświetlenia obszarów zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu energii słonecznej, są nie tylko oszczędne w użytkowaniu, ale także przyjazne dla środowiska.

Naświetlacz LED: solarny – zastosowanie

Naświetlacze solarne to wysoce funkcjonalne rozwiązanie, które do poprawnego działania wymaga jedynie właściwego umiejscowienia. Główną zaletą w ich przypadku jest pozyskiwanie energii z odnawialnego źródła. Panele skupiają w sobie promienie słoneczne, a następnie zamieniają je na energię potrzebną do działania lamp. Reflektory solarne uruchamiają się automatycznie po zapadnięciu zmroku i działają nieprzerwanie przez długi czas. Model LVTSOL0130 działa nawet przez 8 godzin, a co najważniejsze ma możliwość ustawienia jednego z trzech trybów:

  • z funkcją wykrywania ruchu, gdzie po jego detekcji uruchamia się oświetlenie na 100% jasności,
  • bez wykrycia ruchu – lampa świeci na 10% mocy, a po wykryciu ruchu generuje 100%,
  • z wyłączonym czujnikiem ruchu – lampa świeci z mocą 10%.

Model ten idealnie sprawdzi się przy podświetlaniu np. wejścia do domu.

Jak wybrać naświetlacze solarne LED?

Decydując się na reflektory solarne LED, warto kierować się przede wszystkim własnymi preferencjami, co do źródła światła. Reflektory solarne dostępne są w różnych wariantach, co znacznie ułatwia ich dopasowanie do zapotrzebowania. Część z nich została wyposażona w czujniki ruchu, inne dysponują świecącymi panelami, które można dowolnie ustawiać, zależnie od pogody. Ponadto do sterowania naświetleniem można wykorzystać pilot.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel