Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naświetlacze LED z czujnikiem

( ilość produktów: 271 )

Nowoczesne i energooszczędne halogeny LED z czujnikiem ruchu to uniwersalne rozwiązanie zapewniające wysoką skuteczność świetlną i maksymalną oszczędność energetyczną. Zastosowano w nich najnowszą technologię LED, która znacznie wydłuża pracę lampy i zmniejsza pobór prądu nawet o 90% w porównaniu z tradycyjnymi halogenami. Dodatkowo wbudowany czujnik ruchu i zmierzchu pozwala na korzystanie z oświetlenia tylko wtedy, kiedy jest ono naprawdę potrzebne. Naświetlacze LED doskonale sprawdzą się jako mocne zewnętrzne oświetlenie budynków mieszkalnych i przemysłowych, podjazdów bądź garaży.

W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór nowoczesnych LED-owych naświetlaczy z czujnikami ruchu i zmierzchu renomowanych marek: Ledvance, Kobi, Kanlux czy Lumiled. Świecą komfortowym dla oczu białym światłem, zapewniając pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Lampy wyprodukowano z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Sprawdzone naświetlacze z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Halogen z czujnikiem ruchu oraz zmierzchu to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą, aby światło świeciło się tylko wtedy, kiedy jest potrzebne. Jest to sprawdzony i skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd, sprzyja również ekologii. Dzięki wmontowanym czujnikom nie musisz się martwić o parkowanie po ciemku bądź potknięcie się na ścieżce. Nie musisz również szukać pilota, aby szybko włączyć oświetlenie. Specjalnie zaprojektowany sensor ogranicza marnowanie energii, dba o to, aby lampy pracowały tylko w razie konieczności. W ciągu dnia naświetlacz LED nie będzie się włączał, czujnik zmierzchu uruchomi go dopiero po zapadnięciu zmroku. Wbudowany detektor ruchu ułatwi Ci poruszanie się w ciemności, oświetlając drogę.

Naświetlacze LED od sprawdzonych producentów:

W naszej ofercie możesz znaleźć naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu od sprawdzonych i cenionych marek. Dają oni gwarancję najwyższej jakości materiałów, trwałego i starannego wykonania. Korzystając z halogenów kupionych w naszym sklepie masz pewność, że nie zawiedziesz się i produkt spełni Twoje oczekiwania, wykonując swoje zadanie. Nowoczesne halogeny LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu to komfort użytkowania, prosta obsługa oraz pełne bezpieczeństwo. Modele dostępne w katalogu różnią się ilością lumenów, mocą, kolorem światła i temperaturą barwową. Łatwo dopasujesz lampę do swoich potrzeb. Halogeny mogą mieć ruchomy typ oprawy, która ułatwia ustawienie lampy i czujnika pod odpowiednim kątem. Prosty design oraz solidna obudowa pozwalają na bezpieczne użytkowanie w trudnych warunkach. Warto zobaczyć również latarnie ogrodowe dostępne w naszej ofercie!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel