DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kanlux

( ilość produktów: 462 )

Wśród wielu polskich marek, które można znaleźć w sektorze oświetleniowym, Kanlux wyróżnia się zarówno szerokim zasięgiem działania, jak i różnorodnością asortymentu. Niewielka rodzinna firma powstała ponad trzydzieści lat temu, a do chwili obecnej rozwinęła się w duże, międzynarodowe przedsiębiorstwo. Oświetlenie Kanlux rozjaśnia wnętrza domów i biur nie tylko w kraju. Firma jest też obecna w Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech, Ukrainie i we Francji, gdzie ma swoje oddziały. Obecnie lampki Kanlux i około 3500 innych produktów trafiają do odbiorców w ponad 40 krajach świata.

Kanlux LED – energooszczędne oświetlenie do domu

Oświetlenie Kanlux podąża za najnowocześniejszymi technologiami. W asortymencie firmy są produkty niezbędne do montażu energooszczędnych systemów oświetleniowych, zarówno tradycyjnych, do rozjaśniania wnętrz, jak i tych do tworzenia kameralnego nastroju. Na uwagę zasługują nie tylko oprawy oświetleniowe czy żarówki, ale również detale niezbędne do montażu dekoracyjnych podświetleń witryn czy podwieszanych sufitów. W asortymencie mamy węże świetlne, żarniki, opaski zaciskowe, zasilacze, punkty świetlne i wiele innych produktów Kanlux. LED jest technologią oświetleniową o wielu walorach, ze szczególnym uwzględnieniem jej energooszczędności i barwy światła przyjaznej dla wzroku. Dlatego zajmuje ważne miejsce w ofercie polskiego producenta.

Nowoczesne lampki Kanlux do domów i firm

Czym wyróżniają się produkty Kanlux? Oświetlenie tej marki łączy w sobie estetykę wykonania z nowoczesnym wzornictwem. Oprawy oświetleniowe, żarówki czy lampki Kanlux LED mogą być montowane w sufitach, tworząc dyskretną oprawę świetlną wnętrz. Przystosowanie do współpracy z czujnikami ruchu pozwala też na tworzenie funkcjonalnych rozwiązań i racjonalne gospodarowanie światłem. Żarówki LED oraz oświetlenie halogenowe doskonale wkomponowują się w nowoczesne wnętrza, stanowiąc efektowne i praktyczne uzupełnienie ich aranżacji.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel