Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kinkiety zewnętrzne

( ilość produktów: 1364 )

Więcej kupujesz - więcej zyskujesz

Kinkiety elewacyjne
Kinkiety z czujnikiem
Numery domów
Oprawy schodowe

WIELKIE OTWARCIE SEZONU - Oświetlenie Ogrodowe | Więcej kupujesz - większy rabat zyskujesz!*

  • Przy zakupie powyżej 100 zł brutto Klient otrzymuje 5% rabatu
  • Przy zakupie powyżej 200 zł brutto Klient otrzymuje 10% rabatu
  • Przy zakupie powyżej 400 zł brutto Klient otrzymuje 15% rabatu
  • Przy zakupie powyżej 600 zł brutto Klient otrzymuje 20% rabatu

*Szczegóły Promocji w Regulaminie

W przypadku tego typu oświetlenia nie możesz sobie pozwolić na kompromisy. Chodzi o bezpieczeństwo oraz skuteczność działania światła. Dlatego oprawy elewacyjne, które wybierzesz, powinny być wodoszczelne, odporne na działanie kurzu, wilgoci, promieni UV, a także wysokich i niskich temperatur. Tylko takie elementy pozwolą Ci bezpiecznie korzystać ze źródła światła na zewnątrz. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszej ofercie.

Jakie lampy elewacyjne oferujemy?

Zewnętrzne lampy elewacyjne, które zgromadziliśmy w naszej ofercie, to produkty spełniające restrykcyjne normy jakościowe. Jednocześnie zachwycają estetyką – ona jest również ważna przy podejmowaniu decyzji zakupowej.

Nasze oprawy elewacyjne wyróżnia więc:

- wysoka klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym, - wodoszczelność i efektywne zabezpieczenie przed kurzem oraz innymi czynnikami środowiskowymi, - wygoda montażu – zainstalujesz je zarówno na elewacji budynku, jak i murowanym ogrodzeniu, - energooszczędność – oprawy współpracują z oświetleniem wykorzystującym diody LED, co pozwala Ci zaoszczędzić na wydatkach na prąd elektryczny, - ciekawy design – wśród oferowanych modeli znajdziesz zarówno te o typowo industrialnym wyglądzie, jak również w stylu nowoczesnym i minimalistycznym czy retro. Wszystkie oferowane lampy ścienne to wyroby pochodzące od marek znanych i cenionych w Polsce oraz Europie, np. Polux, Kobi. Możesz zaufać ich jakości oraz wiarygodności parametrów technicznych. To oświetlenie, które sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach przemysłowych, komercyjnych i innych miejscach użytku publicznego. Możesz je również zastosować w murowanych altanach ogrodowych, garażach i wielu innych obiektach. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich opraw elewacyjnych, skontaktuj się z naszymi doradcami. Przedstawimy bliższe informacje o interesujących Cię produktach i podpowiemy, który z nich będzie najlepiej współgrał z Twoim projektem oświetlenia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel