DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kinkiety zewnętrzne

( ilość produktów: 1447 )
Kinkiety elewacyjne
Kinkiety z czujnikiem
Numery domów
Oprawy schodowe

Chcesz doświetlić wejście do domu, garażu lub inny obszar znajdujący się na zewnątrz budynku? Jeśli tak, potrzebne Ci są specjalne lampy elewacyjne. Takie, które zostały dostosowane do warunków panujących na zewnątrz budynku.

W przypadku tego typu oświetlenia nie możesz sobie pozwolić na kompromisy. Chodzi o bezpieczeństwo oraz skuteczność działania światła. Dlatego oprawy elewacyjne, które wybierzesz, powinny być wodoszczelne, odporne na działanie kurzu, wilgoci, promieni UV, a także wysokich i niskich temperatur. Tylko takie elementy pozwolą Ci bezpiecznie korzystać ze źródła światła na zewnątrz. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszej ofercie.

Jakie lampy elewacyjne oferujemy?

Zewnętrzne lampy elewacyjne, które zgromadziliśmy w naszej ofercie, to produkty spełniające restrykcyjne normy jakościowe. Jednocześnie zachwycają estetyką – ona jest również ważna przy podejmowaniu decyzji zakupowej.

Nasze oprawy elewacyjne wyróżnia więc:

- wysoka klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym, - wodoszczelność i efektywne zabezpieczenie przed kurzem oraz innymi czynnikami środowiskowymi, - wygoda montażu – zainstalujesz je zarówno na elewacji budynku, jak i murowanym ogrodzeniu, - energooszczędność – oprawy współpracują z oświetleniem wykorzystującym diody LED, co pozwala Ci zaoszczędzić na wydatkach na prąd elektryczny, - ciekawy design – wśród oferowanych modeli znajdziesz zarówno te o typowo industrialnym wyglądzie, jak również w stylu nowoczesnym i minimalistycznym czy retro. Wszystkie oferowane lampy ścienne to wyroby pochodzące od marek znanych i cenionych w Polsce oraz Europie, np. Polux, Kobi. Możesz zaufać ich jakości oraz wiarygodności parametrów technicznych. To oświetlenie, które sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach przemysłowych, komercyjnych i innych miejscach użytku publicznego. Możesz je również zastosować w murowanych altanach ogrodowych, garażach i wielu innych obiektach. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich opraw elewacyjnych, skontaktuj się z naszymi doradcami. Przedstawimy bliższe informacje o interesujących Cię produktach i podpowiemy, który z nich będzie najlepiej współgrał z Twoim projektem oświetlenia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel