Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oprawy łazienkowe szczelne

( ilość produktów: 74 )

Łazienka jest pomieszczeniem, które stawia wysokie wymagania zarówno wyposażeniu, jak i oświetleniu. Są one wynikiem specyficznych warunków, jakie panują w pomieszczeniach sanitarnych, a w szczególności dużym wahaniom poziomu wilgotności i temperatury. Tradycyjne oprawy łazienkowe w takich warunkach są narażone na odkształcanie, zmiany koloru i przyciąganie zanieczyszczeń. Aby zapewnić komfort wnętrza, warto wybrać halogeny do łazienkihermetyczne i wykonane z wytrzymałych materiałów.

Oprawy do łazienki o zwiększonej szczelności"

Poza spełnieniem wymogów związanych z wytrzymałością w trudnych warunkach oświetlenie łazienkowe powinno też zapewniać komfort wykonywania różnych czynności higienicznych. Makijaż, golenie, depilacja to tylko niektóre z nich wymagające zarówno światła o odpowiedniej jasności i barwie, ale też ukierunkowanego na konkretne miejsca. Oprawa LED łazienkowa lub halogeny wodoszczelne do łazienki z pewnością pozwolą zaspokoić takie potrzeby.

Poza walorami funkcjonalnymi, do których zaliczają się temperatura barwy światła oraz hermetyczność i odporność na wilgoć, wszystkie oprawy łazienkowe z naszej oferty wyróżniają się też atrakcyjnym wzornictwem. Wśród dostępnych produktów są również te przeznaczone do montażu sufitowego. Dzięki temu doskonale integrują się z powierzchnią, eliminując problem zaczepiania ręcznikiem lub innymi przedmiotami. Ponadto, oprawa LED łazienkowa montowana płasko na suficie jest łatwa do utrzymania w czystości.

Oświetlenie łazienkowe wodoszczelne w wielu stylach wzorniczych

Poza funkcjonalnością i właściwym oświetleniem wnętrza oprawy łazienkowe powinny też być estetyczne i dobrze komponować się z aranżacją wnętrza. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na wybór takiego modeli, który najlepiej wpasuje się w wybrany styl. W sprzedaży mamy halogeny do łazienki – hermetyczne, nowoczesne oraz w stylu industrialnym, a także klasyczne plafony, idealne zarówno do domowych łazienek, jak i do pomieszczeń sanitarnych w biurowcach czy instytucjach publicznych. Polecamy również oświetlenie łazienkowe wodoszczelne w formie dekoracyjnych listew, LED-ów nad lustro i designerskich kinkietów. Wszystkie modele są wykonane z wytrzymałych materiałów takich jak aluminium czy szkło.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel