DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naświetlacze LED przemysłowe

( ilość produktów: 91 )

Przemysłowe naświetlacze LED dzięki doskonałym parametrom świetlnym i niskim kosztom użytkowania, zyskały ogromną popularność. Wykorzystywane są w domach, firmach, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych, obiektach handlowych, na budowach i w wielu innych miejscach. Często montowane są także w ogrodach i jako oświetlenie podjazdów, parkingów, placów czy boisk sportowych.

Naświetlacz LED wyposażony w czujnik ruchu to doskonały sposób na doświetlenie wybranej przestrzeni bez generowania niepotrzebnych kosztów. Diody zapalą się dopiero po wykryciu ruchu przez zintegrowany czujnik. Naświetlacz przemysłowy LED to doskonała alternatywa dla klasycznych lamp halogenowych. Jego największą przewagą nad klasycznymi rozwiązaniami i jest dużo mniejsze zużycie prądu. Szeroki wybór produktów dostępnych na rynku pozwala idealnie dobrać parametry naświetlacza przemysłowego LED do swoich potrzeb. Szeroki wybór wariantów mocy i barwy świetlnej naświetlaczy pozwala znaleźć produkt, który będzie dla nas najlepiej pasował w danej lokalizacji.

Przemysłowe naświetlacze LED - dlaczego warto go wybrać?

Technologia LED znalazła zastosowanie także w oświetleniu przemysłowym. Diody LED powszechnie stosuje się w naświetlaczach przemysłowych. Dzięki temu są bardzo wydajnym źródłem światła i nie generują dużych kosztów. Moc diod wynosząca kilkadziesiąt watów stanowi odpowiednik nawet kilkuset watów w porównaniu do tradycyjnych halogenów. Dzięki temu zakup naświetlacza może zwrócić się już po kilku miesiącach, a kolejne lata jego użytkowania przyniosą dalsze oszczędności, szczególnie że żywotność diod jest przewidziana nawet na 50 000 godzin. Naświetlacze LED przemysłowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są bardzo trwałe. Diody, okablowanie chronione przez obudowę, która zabezpiecza wszystkie podzespoły przed pyłem wilgocią i działaniem innych czynników atmosferycznych. Naświetlacze mogą być zatem z powodzeniem stosowane na zewnątrz budynków, w każdych warunkach pogodowych. Jest to potwierdzone klasą wodoszczelności oznaczoną współczynnikiem IP.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel