DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki LED AR111

( ilość produktów: 28 )

Oferujemy szeroki asortyment żarówek z mocowaniem G53, co oznacza 111 milimetrów żarówki i rozstaw nóżek trzonka 53 milimetry. Przystosowane są do pracy przy napięciu stałym 12V DC. Żarówki te są doskonałym zamiennikiem żarówek halogenowych AR111. Charakteryzują się wąskim promieniem światła od 8 do 40, a także z CRI80 i CRI90, skutecznie pełniąc funkcje silnego oświetlenia punktowego w sklepach, muzeach czy galeriach sztuki i innych obiektach usługowych i użyteczności publicznej. Z oprawami do montażu wewnętrznego sprawdzą się także w domu. Doskonale sprawdzą się także w domowych sufitach podwieszanych.

Żarówki AR111 – doskonały komfort i najwyższa jakość oświetlenia

Produkty z serii AR111 dostępne w naszej ofercie to jedne z najlepszych produktów na rynku. Tym, co je charakteryzuje, jest znacznie niższy poziom nagrzewania się w stosunku do klasycznych żarówek. Ma to ogromny wpływ na poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu znika np. ryzyko oparzenia się w momencie przypadkowego dotknięcia żarówki. Jeden z najchętniej wybieranych modeli, wspomniany już LEDZARMI990, wyposażono dodatkowo w specjalny moduł CCD. Zapewnia on ochronę przed nagłymi spadkami oraz wzrostami napięcia w sieci. Technologia ta dotyczy także innych produktów z naszej oferty. Dzięki temu żarówki AR111 nie migoczą, a domownicy nie odczuwają dyskomfortu w postaci „drżenia światła”. Specjalny moduł wyróżniający serię AR111 sprawia także, że żarówki są znacznie odporniejsze na uszkodzenia. Oznacza to, że można korzystać z nich przez długi czas, nie obawiając się pęknięć czy innych uszkodzeń.

Ekologia

Żarówki LED AR111 są ekologiczne, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji takich jak rtęć czy ołów, co pozwala na ich bezpieczne użytkowanie oraz łatwy recykling. Co więcej, nie emitują one szkodliwego dla oczu promieniowania. Dodatkowo długi czas przydatności, a także gwarancja producenta sprawiają, że służą one znacznie lepiej niż ich tradycyjne odpowiedniki. To również wpływa na kwestie środowiskowe.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel