DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki LED CRI 90+

( ilość produktów: 144 )

Energooszczędne żarówki LED CRI 90+ Osram odznaczają się podwyższonym wskaźnikiem oddawania barw. Wysoki wskaźnik CRI oznacza, że kolory przedmiotów w oświetlanym pomieszczeniu są zbliżone do kolorów oglądanych w świetle słonecznym.

Żarówki LED CRI 90+ są niezbędne wszędzie tam, gdzie zależy nam na wiernym odwzorowaniu kolorów, na wystawach sklepowych, w przymierzalniach, studiach fotograficznych czy też galeriach sztuki. Warto zaznaczyć, że stopień, w jakim żarówka oddaje kolory, ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie. Im niższy wskaźnik CRI tym bardziej męczą się nasze oczy i tym gorszy mamy nastrój. Dlatego żarówki LED CRI 90+ doskonale sprawdzą się również w domowych wnętrzach, poprawiając nie tylko wygląd każdego pomieszczenia, ale także nastrój domowników.

Precyzyjne oddawanie barw z żarówkami CRI 90+

Żarówki LED CRI 90+ zapewniają precyzyjne oddawanie barw, co oznacza, że kolory są wiernie i naturalnie odwzorowane. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi oddawania barw (CRI), obiekty i detale są bardziej zauważalne, a cała przestrzeń jest oświetlona w sposób klarowny i realistyczny. To idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie dokładność kolorów ma duże znaczenie, takich jak sklepy, galerie sztuki czy studia fotograficzne.

Wierny odcień skóry i detali

Żarówki LED CRI 90+ gwarantują wierny odcień skóry i detali, co jest szczególnie istotne w miejscach, gdzie istnieje potrzeba dokładnego rozpoznawania odcieni skóry, takich jak salony kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej czy sklepy z odzieżą. Dzięki temu, możliwe jest dokładne ocenianie kolorów, tekstur i odcieni, co wpływa na jakość usług i prezentacji produktów.

Wysoka jakość światła

Żarówki LED CRI 90+ serii Osram Parathom oferują wysoką jakość światła, które jest przyjemne dla oka i sprzyja dobrej percepcji otoczenia. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu barw, wnętrza stają się bardziej atrakcyjne i przyjemne do przebywania. Wysoka jakość światła wpływa również na samopoczucie i komfort użytkowników.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel