DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przedłużacze dom, biuro

( ilość produktów: 80 )

Podczas planowania ilości gniazd elektrycznych w domu podstawową kwestią jest uwzględnienie tego, z jaki wielu urządzeń będzie się korzystać na co dzień. Często jednak zdarza się, że w miarę powiększania się rodziny wymagania w tym zakresie rosną. W takiej sytuacji, zamiast myśleć o kłopotliwym remoncie, warto postawić na przedłużacze domowe. To doskonała alternatywa, dzięki której można doprowadzić prąd w dowolne miejsce budynku na czas użytkowania sprzętu lub na stałe. Przedłużacz listwowy bardzo często spotyka się więc w tych miejscach, gdzie korzysta się z komputera lub telewizora oraz dodatkowego wyposażenia do tych urządzeń.

Listwa przedłużacz - funkcjonalność i wytrzymałość, którą docenisz

Przedłużacze domowe dostępne w naszej ofercie wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Do ich produkcji użyto trwałych materiałów charakteryzujących się długotrwałą żywotność. Tę wytrzymałość dodatkowo potwierdza fakt, że na przedłużacz elektryczny otrzymuje się aż 24 miesiące gwarancji od producenta.

Zależnie od indywidualnych potrzeb można zdecydować się na przedłużacz listwowy z różną ilością gniazd czy długością przewodu. Różnice dotyczą także klasy ochrony, ponieważ standardowe przedłużacze domowe z uziemieniem, które wykorzystuje się wewnątrz budynku charakteryzuje parametr IP20. Z kolei przedłużacz elektryczny sieciowy z czterema gniazdami, sprawdzający się dodatkowo na zewnątrz ma klasę ochrony IP44.

Przedłużacz listwowy wpuszczany blat - wyjątkowa nowoczesność

Najczęściej do zasilania domowych urządzeń wykorzystywana jest tak zwana listwa. Przedłużacz ten jest wystarczająco praktyczny, a dodatkowa opcja wyłącznika sprawia, że w momencie kiedy się go nie używa, można go szybko odłączyć od prądu, nie wyciągając przy tym wtyczki z gniazdka za każdym razem. 

Jednak przedłużacz listwowy dostępny jest także w wersji, którą wpuszcza się w blat. Wówczas w momencie, kiedy nie ma takiej potrzeby - wyposażenie można estetycznie ukryć. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w domowym biurze, jako praktyczne uzupełnienie biurka, jak i w kuchni np. jako element wyspy kuchennej. Dzięki niemu każda czynność, która wymaga podłączenia do prądu będzie wygodniejsza.

Zachęcamy, również do sprawdzenia: przedłużacze ogrodowe, które są dostępne w naszej ofercie. 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel