Gniazda mocowanie żarówek

Oświetlenie jest niezwykle istotne bez względu na przeznaczenie danego pomieszczenia. Aby jednak stworzyć sprawnie działającą instalację, konieczne jest zastosowanie wielu elementów. Doskonałym przykładem takich przedmiotów są gniazda do mocowania, w których można umieścić żarówki z konkretnym rodzajem gwintu.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
 1. Ceramiczna oprawa gniazdo do żarówek LED kostka GU10
  0,98 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 2. Oprawka Remontowa Budowlana na Żarówke E27 Prowizorka z Przewodem i Kostką Zaciskową
  - 23% 4,50 zł Special Price 3,48 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 3. Gniazdo ceramiczne POLUX GU10 z kablem 2*0,5MM
  0,98 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 4. Oprawka izolacyjna z kołnierzem E14 OTE14-01 4A 250V BIAŁA KON
  - 25% 1,60 zł Special Price 1,21 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 23 szt.
na stronę

Gniazda do mocowania dostępne w naszym sklepie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz gniazda do mocowania dostępne w wielu wariantach. Każde z nich ma nieco inne zastosowanie, a co za tym idzie – również konstrukcję oraz wygląd. Wśród dostępnych produktów pojawiają się takie propozycje, jak np.:

 • zapłonniki do świetlówek,
 • oprawy ceramiczne LED,
 • oprawy termoplastyczne,
 • gniazda ceramiczne,
 • oprawy z kołnierzem.

Wybór odpowiedniego gniazda do mocowania żarówek zależy od Twoich potrzeb i charakterystyki konkretnej instalacji. Dostępne produkty różnią się od siebie nie tylko zastosowaniem, lecz także materiałem, z którego zostały wykonane, oraz przeznaczeniem. Dzięki temu można dostosować je do posiadanych żarówek LED.

Czasem znaczenie ma również barwa oprawy. W naszym sklepie online znajdziesz zarówno produkty uniwersalne, czyli białe, jak i takie, które cechują się bardziej rzucającymi się w oczy kolorami. Wybór odpowiedniego wariantu zależy od charakterystyki planowanej instalacji oraz wyposażenia danego wnętrza.

Wysoka jakość wykonania i funkcjonalność gniazd do żarówek

Wybierając gniazda do mocowania żarówek, warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Takie produkty powinny być przede wszystkim wytrzymałe, pozwalając na bezproblemowe korzystanie przez długi czas. W przypadku żarówek stawia się bowiem na instalacje, które przetrwają wiele lat bez najmniejszych usterek. Warto pamiętać, że diody LED cechują się znacznie dłuższą żywotnością niż ich standardowe odpowiedniki, dlatego powinny być zamontowane w stabilnych, wytrzymałych gniazdach.

Sprawdź, również dostępne u nas przejściówki do gniazdek