Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy ogrodowe wbijane

( ilość produktów: 185 )

Więcej kupujesz - więcej zyskujesz

Szpikulce LED
Szpikulce na wymienne źródło światła
Dekoracyjne punkty świetlne
Projektory LED laserowe

WIELKIE OTWARCIE SEZONU - Oświetlenie Ogrodowe | Więcej kupujesz - większy rabat zyskujesz!*

  • Przy zakupie powyżej 100 zł brutto Klient otrzymuje 5% rabatu
  • Przy zakupie powyżej 200 zł brutto Klient otrzymuje 10% rabatu
  • Przy zakupie powyżej 400 zł brutto Klient otrzymuje 15% rabatu
  • Przy zakupie powyżej 600 zł brutto Klient otrzymuje 20% rabatu

*Szczegóły Promocji w Regulaminie

 

W czasie długich wieczorów w okresie wiosenno-letnim spędzanie czasu na świeżym powietrzu staje się prawdziwą przyjemnością. Wbijane lampy ogrodowe skutecznie doświetlą i udekorują każdą przestrzeń - nie tylko przydomową działkę, ale także taras czy balkon. Tego typu wyposażenie, zamiast do gruntu można wbić np. do dużych donic z roślinami. W naszej ofercie klienci znajdą szereg różnych modeli, które odmienią ogród i nadadzą mu niepowtarzalny urok.

Wbijane lampy ogrodowe to nie tylko pomysł na doświetlenie przestrzeni. Zależnie do wybranego produktu, można traktować je jako punktowe doświetlenie. To idealnie sprawdza się, aby uwydatnić konkretne rośliny.

Lampy wbijane ogrodowe - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Lampy ogrodowe wbijane w grunt lub doniczkę to wyposażenie o uniwersalnym zastosowaniu. Przy ich wyborze warto jednak sprawdzić, jak będą pasowały do danej przestrzeni i czy spełnią określone oczekiwania. Podstawą jest jakość wykonania i to, z jakich materiałów zostały wyprodukowane lampy. W ogrodzie będą one wystawione na działanie zmiennych warunków pogodowych. Nie bez znaczenia są także takie właściwości jak:

  • rozmiar,
  • moc,
  • typ emitowanego światła.

Decydując się na małe lampy o niewielkiej mocy, nie stworzyć oświetlenia posesji. Takie rozwiązanie jest odpowiednie na niewielki taras. W ogrodach zdecydowanie lepszą opcją będą większe modele, które dostatecznie doświetlą np. ścieżkę do domu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel