Darmowa dostawa od 50zł - Pocztex24 - Regulamin
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wentylatory podłogowe

( ilość produktów: 24 )

Wentylatory podłogowe - znajdziesz tu niezawodne i wydajne rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać przyjemny klimat w pomieszczeniach. Nasze wentylatory podłogowe zostały zaprojektowane z myślą o skutecznym chłodzeniu oraz cyrkulacji powietrza w większych przestrzeniach. Wentylatory podłogowe charakteryzują się stabilną konstrukcją i dużą wydajnością, co pozwala na skuteczne wietrzenie pomieszczeń, nawet tych o większej powierzchni. Ich regulowana wysokość oraz różne poziomy prędkości zapewniają elastyczne dostosowanie wentylacji do indywidualnych potrzeb.

Wentylatory domowe jaki wybrać?

Do wyboru masz wentylatory stojące, biurkowe, sufitowe. Do schłodzenia Twojego miejsca pracy: biurka lub niewielkiej kuchni wystarczy wentylator biurkowy. W pokoju dziennym, salonie, gdzie przebywa więcej osób skuteczniejszy będzie wiatrak stojący w tym wentylator kolumnowy, który możesz obsługiwać przy pomocy pilota. Wentylator sufitowy to najlepsze rozwiązanie do sypialni. Im większa moc urządzenia, tym większa skuteczność, ale zwykle większy pobór energii i głośniejsza praca. Wybierajmy wentylatory domowe z regulacją mocy pracy, możliwością regulacji wysokości podstawy: nogi i nachylenia czaszy. Daje to możliwość optymalnego ustawienia urządzenia względem chłodzonej powierzchni.

Wentylatory przemysłowe - w letnie upały zadbaj o pracowników. W sprzedaży posiadamy wentylatory o dużej mocy, z powodzeniem schłodzą powietrze w pomieszczeniach o dużej powierzchni. W ofercie mamy wentylatory naścienne i sufitowe.

Wentylatory domowe: dopasuj do wnętrza. Współczesny wentylator do domu oprócz tego, że musi być funkcjonalny, powinien pasować do wnętrza. Roli reprezentacyjnej raczej nie będzie pełnił, ale nie może zaburzać całokształtu ;. Dlatego kupując wentylator bierz pod uwagę nie tylko jego parametry techniczne (to jest istotne), ale i wygląd np. kolorystyka. Dostępne w naszym sklepie wentylatory pomagają przetrwać najgorsze upały. Nie daj się zaskoczyć, już dziś kup potrzebny wentylator.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel