DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TUYA Taśmy LED

( ilość produktów: 6 )

Taśmy LED Wi-Fi SMART z apliacją TUYA smart na naszym smartfonie umożliwiają zdalne sterowanie podłączonym do niego urządzeniem. Aplikację można pobrać na platformę Android w sklepie Google Play i Apple iOS w sklepie App Store. Produkt ma wbudowany moduł łączności bezprzewodowej, która pracuje w standardowym dla Wi-Fi paśmie 2,4 GHz. Barwy światła taśmy LED to barwa ciepła przechodząc przez neutralną, aż do barwy zimnej. Pasek posiada również RGB co daje nam oprócz podstawowych barw MULTIKOLOR (3000K do 6000K + RGB). Taśmy LED posiadają wysoki stopień szczelności. Taśmy LED Wi-Fi są także energooszczędne, co jest bardzo ważnym aspektem w kwestii oszczędzania energii elektrycznej. Dzięki aplikacji TUYA możemy sterować wieloma funkcjami: barwą światła, ilością światła (ściemnianie), zmianą koloru i scen RGB. Możliwe jest również zaprogramowanie automatyczne włączanie jak i wyłączanie. Za pomocą Wi-Fi, będąc w dowolnym miejscu , możemy bez problemu kontrolować wskazane wyżej funkcję pod warunkiem, iż nasz sterowany produkt znajduję się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi.

Gdzie znajdują zastosowania taśmy LED?

Odpowiednio dobrane taśmy LED o odpowiednich parametrach będą pasować praktycznie w każdym pomieszczaniu naszego domu. Aby taśma spełniała swoje zadanie i cieszyła nasze oko, musi być dobrze dopasowana do pomieszczenia, trzeba zadbać o to by barwa światła naszej taśmy pasowała do kolorystyki.

Jaką barwę światła wybrać?

Do ciepłych kolorów wnętrza (np: żółte, czerwone, bordowe, brązowe kolory ścian) świetnie pasuje barwa ciepła 3000K, oraz 4000K, z tym że barwa ciepła 3000K, dodaje trochę żółtego odcieniu oświetlanym kolorom, a barwa 4000K, zachowuje się bardziej neutralnie.

Do jasnych kolorów, czyli np: odcienie szarości lub białe ściany, doskonale pasuje taśma w barwie 6000K, ponieważ jest to całkiem białe światło, które idealnie współgra z chłodnymi kolorami otoczenia, ale jeśli ściany są chłodne i światło jest chłodne to dobrze żeby w pomieszczeniu były ciepłe dodatki, jak ciepła podłoga, drewniane żaluzje, drewniany stół i ciepła kanapa. Jeśli zimna barwa światła nie jest w Twoim guście, wybierz neutralną barwę, jest ona przyjazna dla oka i także będzie pasować do wyżej wspomnianych kolorów.

Wszystkie taśmy objęte są 2-letnią gwarancją. Pomagamy w wyborze odpowiedniej taśmy, podpowiemy jak podłączyć taśmy LED. W ofercie posiadamy także kompleksowy zestaw akcesoriów: zasilacze LED napięciowe i Praktyczne zasilacze modułowe, Niezbędne sterowniki do LED, złączki, wtyczki i inne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel