Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naświetlacze LED Ledvance

( ilość produktów: 178 )

Szukasz wydajnego zewnętrznego oświetlenia do garażu, parkingu czy fasady budynku? Jedne z najlepszych naświetlaczy LED na rynku dostępne są w naszym sklepie. Naświetlacze LED to z pewnością produkt godny polecenia. Halogeny są wodoodporne (IP65) i odporne na uderzenia IK07 (20/50 W) lub IK08 (100/150/200W). Przeznaczone są do oświetlenia zewnętrznego oprawy wyposażone zostały w szklaną osłonę i aluminiową obudowę w przypadku mocniejszych wersji (100/150/200 W) oraz obudowę z tworzywa dla wersji słabszych (10/20/50W). Dodatkowo wszystkie halogeny posiadają pięcioletnią gwarancję producenta. Posiadamy również wersje z czujnikiem ruchu, który automatycznie włącza i wyłącza oświetlenie.

Odkryj wyjątkowe korzyści, jakie dają halogeny LED LEDVANCE

Rodzina naświetlaczy LEDVANCE składa się z siedmiu opraw występujących sześciu mocach 10, 20W, 50W, 100W, 150W, 200W i trzech barwach światła (3000K - ciepłej / 4000K - neutralnej / 6500K - zimnej). Jasnoć najmocniejszych naświetlaczy sięga nawet do 20 000 lumenów, a skuteczność świetlna każdego z nich to ponad 100 lm/W. Naświetlacze LED LEDVANCE stanowczo obniżają koszty eksploatacji opraw zewnętrznych. Jest to bardzo trwałe i wydajne źródło światła, które generuje bardzo dobrej jakości oświetlenie wszędzie tam gdzie tylko tego potrzebujesz. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, a także o swój rachunek elektryczny. Jako autoryzowany dystrybutor marki LEDVANCE posiadamy pełną ofertę naświetlaczy LED Flooodlight.

Postaw na oszczędność energii i kosztów przez cały okres eksploatacji

  • Odpowiednich naświetlaczy halogenowych nawet do 1500W
  • Wysoka klasa szczelności IP65 - oświetlenie idealne na zewnątrz
  • Oszczędności w poborze energii nawet do 90%
  • Równomiernie rozprowadzony strumień światła
  • Osłona redukująca efekt olśnienia zabezpieczona szkłem hartowanym
  • Kompaktowy rozmiar: odpowiednio dobrana waga i rozmiar
  • Wspornik ułatwiający regulację podczas montażu

Naświetlacz LED LEDVANCE – czym się wyróżnia?

Międzynarodowa firma LEDVANCE zasłynęła jako renomowany producent halogenów LED. Jej produkty do oświetlania są dostępne w 140 krajach i charakteryzują się doskonałymi właściwościami świetlnymi, wykorzystaniem solidnych materiałów oraz zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz naświetlacze LED LEDVANCE.

Halogeny LED LEDVANCE wyróżniają się nie tylko solidnością i trwałością, ale także funkcjonalnością. Zastosowane w nich matowe szkło wpływa na równomierne rozprowadzenie światła, co ułatwia oświetlenie danego terenu. Wyposażenie naświetlaczy LED LEDVANCE w wspornik i zaciski montażowe o szerokim kącie obrotu wpływa pozytywnie na komfort używania halogenów. Produkt został wykonany z trwałych materiałów, przez co zachowa swoje właściwości na długi czas. Wybierając produkty z naszej oferty, możesz zadbać o skuteczne i oszczędne oświetlenie.

W naszej ofercie znajdziesz również halogeny LED na statywie - zapoznaj się z dostępnymi produktami!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel