Świetlówki LED S14s

Świetlówki LED z trzonkiem typu S14s to znakomita alternatywa dla tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Są znacznie bardziej energooszczędne, nie emitują szkodliwego promieniowania UV i nie zawierają rtęci. Tuba świetlówki LED S14s wykonana jest z tworzywa PCW, dzięki czemu nie grozi nam jej stłuczenie, jak w przypadku klasycznej wersji.

Warto zainwestować w wysokiej jakości, nowoczesną tubę LED S14s, która została przebadana pod kątem bezpieczeństwa fotobiologicznego. Mamy wtedy gwarancję, że będzie ona emitować przyjemne, białe światło i wiernie odzwierciedlać kolory. Tanie świetlówki niskiej jakości świecą niebieskawym światłem, które męczy oczy i zniekształca kolory. Często też migoczą, co może powodować bóle głowy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
  1. Świetlówka liniowa LED 4.5W S14s PHILIPS PHILINEA
    49,50 zł
    Wysyłka w 24H
    Dostępne 1 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Nasz sklep oferuje energooszczędne świetlówki liniowe LED S14s znanych i renomowanych marek: OSRAM oraz PHILIPS. Ze względu na wyjątkową trwałość, znakomicie nadają się do dużych przestrzeni użytkowych: biur, sklepów czy szkół, ale także jako oświetlenie lustra bądź garderoby. Do ich produkcji wykorzystano najnowszą technologię LED. Dzięki temu mogą być Państwo pewni zakupu produktu najwyższej jakości.