DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świetlówki LED S14s / S14d

( ilość produktów: 12 )

Świetlówki LED z trzonkiem typu S14s to znakomita alternatywa dla tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Są znacznie bardziej energooszczędne, nie emitują szkodliwego promieniowania UV i nie zawierają rtęci. Tuba świetlówki LED S14s wykonana jest z tworzywa PCW, dzięki czemu nie grozi nam jej stłuczenie, jak w przypadku klasycznej wersji.

Warto zainwestować w wysokiej jakości, nowoczesną tubę LED S14s, która została przebadana pod kątem bezpieczeństwa fotobiologicznego. Mamy wtedy gwarancję, że będzie ona emitować przyjemne, białe światło i wiernie odzwierciedlać kolory. Tanie świetlówki niskiej jakości świecą niebieskawym światłem, które męczy oczy i zniekształca kolory. Często też migoczą, co może powodować bóle głowy.

Nasz sklep oferuje energooszczędne świetlówki liniowe LED S14s

Renomowane marki takie jak OSRAM oraz PHILIPS to sprawdzeni dostawcy, których produkty ze względu na swoją jakość, bezawaryjność oraz wyjątkową trwałość, znakomicie nadają się do dużych przestrzeni użytkowych: biur, sklepów czy szkół, ale także jako oświetlenie lustra bądź garderoby. Do ich produkcji wykorzystano najnowszą technologię LED. Dzięki temu mogą być Państwo pewni zakupu produktu najwyższej jakości.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel