Zimowa Wyprzedaż - SPRAWDŹ   

Świetlówki LED S14s

Świetlówki LED S14s

Świetlówki LED z trzonkiem typu S14s to znakomita alternatywa dla tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Są znacznie bardziej energooszczędne, nie emitują szkodliwego promieniowania UV i nie zawierają rtęci. Tuba świetlówki LED S14s wykonana jest z tworzywa PCW, dzięki czemu nie grozi nam jej stłuczenie, jak w przypadku klasycznej wersji.

Warto zainwestować w wysokiej jakości, nowoczesną tubę LED S14s, która została przebadana pod kątem bezpieczeństwa fotobiologicznego. Mamy wtedy gwarancję, że będzie ona emitować przyjemne, białe światło i wiernie odzwierciedlać kolory. Tanie świetlówki niskiej jakości świecą niebieskawym światłem, które męczy oczy i zniekształca kolory. Często też migoczą, co może powodować bóle głowy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Nasz sklep oferuje energooszczędne świetlówki liniowe LED S14s znanych i renomowanych marek:

OSRAM oraz PHILIPS to sprawdzeni dostawcy ,których produkty ze względu na swoją jakość, bezawaryjność oraz wyjątkową trwałość, znakomicie nadają się do dużych przestrzeni użytkowych: biur, sklepów czy szkół, ale także jako oświetlenie lustra bądź garderoby. Do ich produkcji wykorzystano najnowszą technologię LED. Dzięki temu mogą być Państwo pewni zakupu produktu najwyższej jakości.